جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلا

دانلود کتاب تحلیل رفتار سازمانی در صنعت هوایی

306

بازدید

دانلود کتاب تحلیل رفتار سازمانی در صنعت هوایی ۴٫۵۷/۵ (۹۱٫۴۳%) ۷ امتیازs
دانلود کتاب تحلیل رفتار سازمانی در صنعت هوایی

دانلود کتاب تحلیل رفتار سازمانی در صنعت هوایی

مدیریت رفتار سازمانی، مطالعه رفتار انسان در محیطهای سازمانی، ارتباط میان رفتار انسان و سازمان و خود سازمان است. محققان مدیریت رفتار سازمانی، رفتار افراد را در درجه اول در نقشهای سازمانی آنها بررسی میکنند. یکی از اهداف اصلی مدیریت رفتار سازمانی، احیای تئوری سازمانی و توسعه مفهوم سازی زندگی سازمانی است.

سازمان یک سیستم دو یا چند نفری است که در فعالیتهای مشارکتی با هم کار میکنند و سعی در دستیابی به یک هدف زیر نظر رهبری سازمان دارند.

سازمانها سیستمهای محدودی از تعامل اجتماعی ساختاری هستند که شامل قدرت ارتباط، سیستمهای ارتباطی و استفاده از مشوقها می شوند.

آنها معمولاً یک شکل سلسله مراتبی دارند، گاهی با سلسه مراتب زیاد هستند و گاهی دارای سطوح بسیار کم میباشند.

سازمان ها وضعیت قانونی رسمی دارند و توسط دولت های ایالتی و فدرال شناخته می شوند. نمونه هایی از سازمان ها شامل کسب و کارها، بیمارستانها، دانشگاهها، فروشگاههای خرده فروشی و زندانها هستند …

از آنجا که امروزه حمل و نقل هوایی رشد زیادی یافته و طیف گسترده ای از سفرها را به خود معطوف کرده است،صنعت هوانوردی باید به دنبال راهی برای کاهش سوانح و ایجاد امنیت باشد تا از این طریق بتواند با بهبود وضع خدمات، مشتریان خود را حفظ کرده و بسیاری از نگرانی های ناشی از عدم وجود امنیت را کاهش دهد.

در واقع امنیت،مهم ترین و اصلی ترین هدف در صنعت هوایی محسوب می شود.

در این کتاب سعی شده است به تحلیل بهبود رفتار سازمانی در صنعت هوایی بپردازیم و با مطالعه ویژگی های صنعت هوانوردی و عوامل انسانی موثر در پیشبرد آن، راه حل هایی را در جهت ایجاد رفتار سازمانی مثبت گرا و کاهش سوانح احتمالی ارائه دهیم .

این کتاب را نویسنده آن با اطلاع از قوانین وبسایت به takbook اهدا نموده اند .

دانلود کتاب تحلیل رفتار سازمانی در صنعت هوایی ؛ از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : غزل مشهدی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 1.5 مگابایت
نوع فايل : pdf
تعداد صفحه : 46
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com
3+


مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی _ جلد ۶

  در این کتاب یکسری از واقعیت های علمی در زمینه های گوناگون است که به صورت مصور ارایه شده . مرجع هر واقعیت علمی در زیر تصویر آن موجود می‌باشد.

  دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی _ جلد پنجم

  دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی _ جلد پنجم ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز در این کتاب یکسری از واقعیت های علمی در زمینه های گوناگون است که به صورت مصور ارایه شده . مرجع هر واقعیت علمی در زیر تصویر آن موجود می‌باشد.

  دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی جلد چهارم

  دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی جلد چهارم ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز در این کتاب یکسری از واقعیت های علمی در زمینه های گوناگون است که به صورت مصور ارایه شده . مرجع هر واقعیت علمی در زیر تصویر آن موجود می‌باشد.

  دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی _ جلد سوم

  دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی _ جلد سوم ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۲ امتیازs در این کتاب یکسری از واقعیت های علمی در زمینه های گوناگون است که به صورت مصور ارایه شده . مرجع هر واقعیت علمی در زیر تصویر آن موجود می‌باشد.

  دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی _ جلد دوم

  دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی _ جلد دوم ۳٫۷۵/۵ (۷۵٫۰۰%) ۴ امتیازs در این کتاب یکسری از واقعیت های علمی در زمینه های گوناگون است که به صورت مصور ارایه شده . مرجع هر واقعیت علمی در زیر تصویر آن موجود می‌باشد.

  دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی _ جلد اول

  دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی _ جلد اول ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۵ امتیازs در این کتاب یکسری از واقعیت های علمی در زمینه های گوناگون است که به صورت مصور ارایه شده . مرجع هر واقعیت علمی در زیر تصویر آن موجود می‌باشد.
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد