جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

دانلود کتاب تحلیل رفتار سازمانی در صنعت هوایی

765

بازدید

دانلود کتاب تحلیل رفتار سازمانی در صنعت هوایی ۱٫۶۲/۵ (۳۲٫۴۴%) ۴۵ امتیازs
دانلود کتاب تحلیل رفتار سازمانی در صنعت هوایی

دانلود کتاب تحلیل رفتار سازمانی در صنعت هوایی

مدیریت رفتار سازمانی، مطالعه رفتار انسان در محیطهای سازمانی، ارتباط میان رفتار انسان و سازمان و خود سازمان است. محققان مدیریت رفتار سازمانی، رفتار افراد را در درجه اول در نقشهای سازمانی آنها بررسی میکنند. یکی از اهداف اصلی مدیریت رفتار سازمانی، احیای تئوری سازمانی و توسعه مفهوم سازی زندگی سازمانی است.

سازمان یک سیستم دو یا چند نفری است که در فعالیتهای مشارکتی با هم کار میکنند و سعی در دستیابی به یک هدف زیر نظر رهبری سازمان دارند.

سازمانها سیستمهای محدودی از تعامل اجتماعی ساختاری هستند که شامل قدرت ارتباط، سیستمهای ارتباطی و استفاده از مشوقها می شوند.

آنها معمولاً یک شکل سلسله مراتبی دارند، گاهی با سلسه مراتب زیاد هستند و گاهی دارای سطوح بسیار کم میباشند.

سازمان ها وضعیت قانونی رسمی دارند و توسط دولت های ایالتی و فدرال شناخته می شوند. نمونه هایی از سازمان ها شامل کسب و کارها، بیمارستانها، دانشگاهها، فروشگاههای خرده فروشی و زندانها هستند …

از آنجا که امروزه حمل و نقل هوایی رشد زیادی یافته و طیف گسترده ای از سفرها را به خود معطوف کرده است،صنعت هوانوردی باید به دنبال راهی برای کاهش سوانح و ایجاد امنیت باشد تا از این طریق بتواند با بهبود وضع خدمات، مشتریان خود را حفظ کرده و بسیاری از نگرانی های ناشی از عدم وجود امنیت را کاهش دهد.

در واقع امنیت،مهم ترین و اصلی ترین هدف در صنعت هوایی محسوب می شود.

در این کتاب سعی شده است به تحلیل بهبود رفتار سازمانی در صنعت هوایی بپردازیم و با مطالعه ویژگی های صنعت هوانوردی و عوامل انسانی موثر در پیشبرد آن، راه حل هایی را در جهت ایجاد رفتار سازمانی مثبت گرا و کاهش سوانح احتمالی ارائه دهیم .

این کتاب را نویسنده آن با اطلاع از قوانین وبسایت به takbook اهدا نموده اند .

دانلود کتاب تحلیل رفتار سازمانی در صنعت هوایی ؛ از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : غزل مشهدی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 1.5 مگابایت
نوع فايل : pdf
تعداد صفحه : 46
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com

مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب حفاظت گفتار

  دانلود کتاب حفاظت گفتار ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۲ امتیازs کتاب »حفاظت گفتار« ۵۰ نکته کلیدی را بازگو می کند . از متن کتاب : طفره رفتن: تعلل، استنکاف و گریختن از پاسخ گوئی به مخاطب. در طفره رفتن یا پاسخی به مخاطب داده نمی شود […]

  دانلود تقویم سال ۱۴۰۲

  دانلود تقویم سال ۱۴۰۲ ۴٫۵۰/۵ (۹۰٫۰۰%) ۳۲ امتیازs دانلود تقویم سال ۱۴۰۲ لحظه تحویل سال ۱۴۰۲ هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران ۵۴ دقیقه و ۲۸ ثانیه بامداد روز سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ هجری شمسی مطابق ۲۸ شعبان ۱۴۴۴ هجری قمری […]

  دانلود کتاب آموزش به گربه _ رفتارها

  دانلود کتاب آموزش به گربه _ رفتارها ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز آنچه در کتابچه ” آموزش به گربه ” ( رفتارها ) می خوانیم : مقدمات اولیه آموزش جلوگیری از رفتار تهاجمی گربه ( پرخاشگری ) جلوگیری از گازگرفتن

  دانلود کتاب خدایا کجایی ؟

  دانلود کتاب خدایا کجایی ؟ ۳٫۳۳/۵ (۶۶٫۶۷%) ۹ امتیازs آنچه در کتاب ” خدایا کجایی ؟ ” می خوانیم : دیباچه پیش گفتار ۱ . کجایی ؟ ۲ . همراهی خوب ۳ . بیابانی ضروری ۴ . رابطه

  دانلود کتاب دمحمحیسم

  دانلود کتاب دمحمحیسم ۴٫۱۷/۵ (۸۳٫۳۳%) ۱۲ امتیازs سخنی با شما : بر خود وظیفه می دانم تا در سرآغاز کتاب هایم چنین نگاشته ای به چشم بخورد و همگان را از این درخواست باخبر سازم .

  دانلود کتاب شگفت انگیز ولی واقعی جلد نهم

  دانلود کتاب شگفت انگیز ولی واقعی جلد نهم ۴٫۸۲/۵ (۹۶٫۳۶%) ۵۵ امتیازs کتاب شگفت انگیز، ولی واقعی – جلد نهم به کوشش احسان کوثری نیا، مجموعه‌ای از واقعیت‌های عجیب در زمینه‌های گوناگون جمع آوری شده و به صورت مصور ارائه شده است.
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد

logo-samandehi