تبلیغات


جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلا

دانلود کتاب فلسفه در تغییر

795

بازدید

دانلود کتاب فلسفه در تغییر ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۱۱ امتیازs
دانلود کتاب فلسفه در تغییر

دانلود کتاب فلسفه در تغییر

وقتی عبارت فلسفه و فلسفه ورزی را می شنویم ، فکرها و مسائل مختلف اجتماعی یا درونی و دربعضی موارد امور ماورایی به ذهن ما خطور می کند . فلسفه ، تمام این سیر تاریخی را طی کرده و فراز و فرودهایی داشته است . از گفتارهای فیلسوفان درباره ماورا و مسائل درونی و حالاتی که بر آن ها گذشته تا روایتی از تجربه های معنوی ایشان است .

تا این که یرانجام در گذر زمان به برجسته شدن نکته ای مهم به نام کاربردی کردن و عملی کردن فلسفه و توجه به کارایی این علم در حوزه های مختلف زندگی عموم مردم رسیده اند . مانند کاری که جان دیویی در آموزش و پرورش پی گرفت و فلسفه تعلیم و تربیت را از اساس تغییر داد .

یا ویلیام کلیفورد که روش اندیشه و اخلاقی کردن فرآیند کسب باورها را ارائه کرد ، نمونه ای از این کاربرد گرایی است …
این مطلب در خاطرمان باشد که غرب هم قبل از این که جهش علمی گسترده کند همین کار را با ما کرده بود . و با استفاده از منابع ایرانی اسلامی ما و پرداخت آن سنگ بنای پیشرفت خود را بنا نهاد .

در این مسیر عدم توجه پادشاهان و حاکمان به علم اندوزی و فلسفه ورزی و همچنین استعمار شدن توسط کشورهای غربی باعث عقب ماندگی ما در سده های اخیر شد .

وظیفه ما اینک این است تا با مطالعه و علم اندوزی ، توجه به اخلاق فردی و اجتماعی و ترجمه آثار قابل توجهی که در جامعه جهانی وجود دارد بتوانیم از تجربه های کشورهایی که از ما فعال تر بوده اند استفاده کرده ، مسیر را درست و سریع تر بپیماییم تا از آزمون و خطا کردن های مخرب پرهیز کنیم .

این کتاب را مولف و تهیه کننده آن ” صابر سیدی ” به وبسایت ” تک بوک ” اهدا نموده اند .

دانلود کتاب فلسفه در تغییر ؛ از باکس زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : صابر سیدی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 735 کیلوبایت
نوع فايل : PDF
تعداد صفحه : 64
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com


4+


مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب عرفان عملی

  دانلود کتاب عرفان عملی ۴٫۲۵/۵ (۸۵٫۰۰%) ۸ امتیازs عرفان عملی، بخشی از عرفان است که روابط و وظایف انسان را با خود، جهان و خدا بیان می‌کند. این بخش از عرفان سیر و سلوک نامیده می‌شود.

  دانلود کتاب حکمت اوج احترام به عدالت خداوند

  دانلود کتاب حکمت اوج احترام به عدالت خداوند ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۳ امتیازs در کتاب حکمت اوج احترام به عدالت خداوند مباحث زیر رو با هم بررسی می کنیم : √ آیا حکمت اوج احترام به عدالت خداوند است ؟ √ دلیل استفاده از واژه […]

  دانلود کتاب با عینگ پراگماتیسم

  دانلود کتاب با عینگ پراگماتیسم ۴٫۴۴/۵ (۸۸٫۸۹%) ۹ امتیازs آشنایی با جان دیویی و چارلز داروین. نویسنده، دکتر صابر سیدی، فیلسوف و پزشک حیوانات، با روش پراگماتیستی به چند مقاله پرداخته است.

  دانلود کتاب به سوی بی‌نهایت

  دانلود کتاب به سوی بی‌نهایت ۱٫۰۰/۵ (۲۰٫۰۰%) ۱ امتیاز کتاب « به سوی بی نهایت » اثری فلسفی درباره انسان شناسی است . در منتخبی از این کتاب آمده :

  دانلود کتاب خدا خالق تکنولوژی ها

  مقدمه مولف : به معجزات خدا نگاه می کنیم ولی انگار متوجه نمی شویم اینها را خدا ساخته و با علم ناچیز ما تطبیق داده تا برای ما تا حدودی قابل درک و فهم شود.

  دانلود کتاب فلسفه معناشناختی هنر

  دانلود کتاب فلسفه معناشناختی هنر کتاب فلسفه معناشناختی هنر ؛ درباره بررسی دیدگاه های بزرگان فلسفه سده گذشته است .
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد