جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلا

دانلود کتاب کانالت

794

بازدید

دانلود کتاب کانالت ۲٫۶۷/۵ (۵۳٫۳۳%) ۳ امتیازs
دانلود کتاب کانالت

دانلود کتاب کانالت

تأمین آب و توسعه شبکه های آبیاری و زهکشی یکی از مهم ترین بخش های توسعه عمرانی کشور است . کشور ایران جزو مناطق خشک و نیمه خشک محسوب شده و به لحاظ منابع آبی شیرین در محدودیت شدید قرار دارد . هر چند به لحاظ منابع خاک در مقایسه با منابع آب از محدودیت کمتری برخوردار است .

اما هر دو عامل آب و خاک که از عوامل مهم تولیدات کشاورزی هستند در بسیاری از مناطق آن به آسانی شور و از لحاظ کیفی بی فایده یا کم فایده شده اند ..

تجهیز ، نوسازی و یکپارچه سازی اراضی به کلیه عملیاتی اطلاق می شود که جهت استفاده بهینه از پتانسیل های آب و خاک داخل واحد مزرعه صورت می گیرد و شامل اجزای زیر است :

– احداث سامانه های آبیاری و زهکشی داخل مزرعه و ابنیه مربوط به آن
– آرایش مناسب هندسی ، قطعه بندی و تسطیح اراضی
– احداث جاده های دسترسی
– تجمیع و یکپارچه سازی اراضی

هدف از تدوین کتاب ” کانالت ” انتقال آموزه های حاصل از مطالعه و اجرای طرح های متعدد شبکه فرعی آبیاری و زهکشی به دست اندرکاران این فن می باشد

و اعتقاد بر این است که مسائل و سازو کارهای مطرح شده در این کتاب می تواند به عنوان منبع و مرجعی کامل و قابل دسترس در ساخت ، طراحی ، کنترل ، نظارت ، اجرا ، بهره برداری و نگهداری از کانال های پیش ساخته بتنی مورد استفاده مجریان ، تولید کنندگان ، مشاوران و پیمانکاران قرار گیرد

. ثبت و تدوین تجارب نگارنده در زمینه کانال بتنی پیش ساخته طی ۳ سال تلاش و با حوصله انجام شده . در تهیه این کتاب علاوه بر استفاده از منابع علمی معتبر داخلی و خارجی ، از دانش و تجربیات دست اندرکاران امر نیز بهره برده شده .

این کتاب را نویسنده آن با اطلاع از شرایط وبسایت به تک بوک اهدا نموده اند .

دانلود کتاب کانالت ؛ از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : محمدرضا خواجه ساهوتی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 14.1 مگابایت
نوع فايل : PDF
تعداد صفحه : 294
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com


0


مطالب مشابه با این مطلب
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد