جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلا

دانلود مقاله چگونه سلامت واقعی را به دست آوریم ؟

128

بازدید

دانلود مقاله چگونه سلامت واقعی را به دست آوریم ؟

دانلود مقاله چگونه سلامت واقعی را به دست آوریم ؟

در این مقاله به شما می گوییم : « چگونه سلامت واقعی را به دست آوریم ؟ »
در بخشی از این مقاله درباره « تمرکز بر روی تفکر مثبت » می خوانیم :
۲ – تفکر مثبت گامی بزرگ برای ایجاد یک ذهنیت شادتر است . به جای تمرکز بر موارد منفی ، افکار خود را به سمت تفکر خوش بینانه تغییر دهید . سعی کنید از خودانتقادی اجتناب کنید .

هر گاه فکر منفی از خودتان دارید ، آن را به عنوان یک نظر مثبت بیان کنید . به عنوان مثال اگر فکر می کنید ” من باور دارم نمی توانم ” به جای آن بگویید : ” من خیلی هوشمند هستم ، اگر ذهنم را به آن برسانم ، می توانم هر چیزی را یاد بگیرم ! “

اگر اشتباه می کنید ، به عنوان یک فرصت یادگیری به آن فکر کنید . به عنوان مثال ، به جای فکر ” من خیلی ناراحت هستم که این کار را نکردم ” ، فکر کنید ” ممکن است من بتوانم از آن ها برای بازخورد استفاده کنم تا بتوانم حتی در برنامه بعدی نیز بهتر عمل کنم ! “

و یا درباره « متمرکز بودن » می خوانیم :

۳ – هر روز در حال زندگی کنید . برای این کار روزانه تمرین کنید ذهن خود را بر آن چه که در حال انجام در آن لحظه هستید متمرکز کنید .

اجازه ندهید ذهن شما دور از حال شما باشد . هنگامی که شما اجازه دهید ذهن خود را به نگرانی در مورد رویدادهای گذشته یا آینده سرگردان کنید . شما به استرس و اضطراب خود اضافه می کنید و از کارایی خود دور می شوید .

۴ – مدیریت استرس در زندگی : استرس می تواند خلق و خو و سلامت جسمی شما را تحت تاثیر قرار دهد . همچنین می تواند باعث اضطراب ، خشم و تحریک پذیری و همچنین سردرد و مشکلات خواب شود .
این مقاله را کاربر به وبسایت تک بوک اهدا نموده اند .

برای دانلود مقاله چگونه سلامت واقعی را به دست آوریم ؟ ؛ به لینک زیر بروید .

دانلود کتاب


1+


مطالب مشابه با این مطلب

  چه انتظاراتی می توان از کودکان ۴ تا ۶ ساله داشت ؟

  چه انتظاراتی می توان از کودکان ۴ تا ۶ ساله داشت ؟ همه والدین دوست دارند با فرزندانشان روابط خوشایند و رضایت بخشی داشته باشند، بدین منظور لازم است توانایی های متناسب با سن فرزند خود را بشناسند.

  مهارت صبر کردن را بیاموزیم

  اینجا پیشنهادهایی برایتان آورده‌ایم که به صبر از دیدی فراتر از انفعالی نگاه کنید و آن را به یکی از مهمترین مهارت‌های زندگی کردن تبدیل کنید.

  درس های خودشناسی

  درس های خودشناسی/ انسان در زندگی با انسان های زیادی رابطه دارد و رفت و آمد می کند درس خودشناسی به انسان کمک می کند تا چگونه زیستن در زندگی را یاد بگیرد .

  مشکلات و مسائل ازدواج مجدد

  مشکلات و مسائل ازدواج مجدد/ گاهی به این فکر می‌کنم که ازدواج با همکارم که مثل من یک سالی می‌شود از همسرش جداشده کار درستی است یا نه اما خیلی زود این فکرها به سراغم می‌آید که فرزندم قرار است چگونه با ازدواج من […]

  آیا از شیطنت های فرزند خود احساس خستگی می کنید ؟

  آیا از شیطنت های فرزند خود احساس خستگی می کنید ؟ وقتی بحث کارهای روزمره مطرح باشد شاید فکر شما را آنقدر مشغول نکند ولی وقتی بحث تحصیل و تمرکز حواس باشد قضیه جدی تر می شود. آیا فرزندتان همیشه تکالیف خود را فراموش […]

  حقایقی از قوانین مورفی

  حقایقی از قوانین مورفی/ همهٔ ما بارها در شرایطی قرار گرفته‌ایم که در آن کارها خوب پیش نرفته و زندگی روی خوب خود را به ما نشان نداده است. قانون مورفی از بدبینی و تمایل ما به توجیه و یافتن علت برای رویدادهای ناخوشایند […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد