جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلا

دانلود کتاب فلسفه معناشناختی هنر

1,925

بازدید

دانلود کتاب فلسفه معناشناختی هنر

دانلود کتاب فلسفه معناشناختی هنر

کتاب فلسفه معناشناختی هنر ؛ درباره بررسی دیدگاه های بزرگان فلسفه سده گذشته است .
اسلوب تحلیلی نگارنده بنابر اصول نقادی هایی که اولیانوف در کتاب خویش ماده گرایی و آزمون سنجی از گرایش های فلسفی ضد مارکسیستی به عمل می آورد ، در وهله اول این هدف اسلوبی را بر خود وظیفه دانسته است که جوهر پندارگرایانه و ماوراء الطبیعه ، گرایش معنا شناختی نوین سوداگری معاصر را در تمام زمینه های مسایل معرفت شناختی برملا کند .
… در تحلیلی که از جوهر فلسفی استه تیک نوین بورژوازی در غرب ارایه خواهیم داد از این اصل آغاز می کنیم که ذهن گرایی در تمامی مکاتب بورژوازی معاصر من جمله زیباشناسی گرایشی مسلط است .

البته این بدان معنی نیست که در استه تیک معاصر ، پندارگرایی عینی مفهوم خود را از دست داده است . بلکه به طور فزاینده ای گرایش به ذهنی گرایی از خود بروز می دهد .

فلسفه غرب در عین حال به دوری جستن از درونگرایی تظاهر می نماید و مساعی دارد به مثابه یک گرایش پندارگرای عینی و متافزیکی ، در بافت واقع گرایی نو و پدیده شناسی ماهیت ها و غیره انجام وظیفه کند .

این ویژگی به تمامی مولود تحلیل گرایش معناشناختی استه تیک معاصر غربی می باشد که ملقمه ایست التقاطی از آمیزش پندارگرایی ذهنی و عینی ، خردگرایی و زیست شناسی گرایی ، اصالت ماده عامیانه و اصالت تصور ، که موجب ناپیگیری و آشفتگی درونی نظریه های پندارگرایانه معناشناختی در استه تیک بورژوازی گردیده است ..

برای دانلود کتاب فلسفه معناشناختی هنر ، به لینک زیر بروید .

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : آلکسی بوگومولو/نادره پورخلخالی-آ.انصاف پور
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 9.6 مگابایت
نوع فايل : PDF
تعداد صفحه : 109
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com


6+


مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب با عینگ پراگماتیسم

  دانلود کتاب با عینگ پراگماتیسم ۴٫۴۴/۵ (۸۸٫۸۹%) ۹ امتیازs آشنایی با جان دیویی و چارلز داروین. نویسنده، دکتر صابر سیدی، فیلسوف و پزشک حیوانات، با روش پراگماتیستی به چند مقاله پرداخته است.

  دانلود کتاب فلسفه در تغییر

  دانلود کتاب فلسفه در تغییر ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۷ امتیازs وقتی عبارت فلسفه و فلسفه ورزی را می شنویم ، فکرها و مسائل مختلف اجتماعی یا درونی و دربعضی موارد امور ماورایی به ذهن ما خطور می کند .

  دانلود کتاب به سوی بی‌نهایت

  کتاب « به سوی بی نهایت » اثری فلسفی درباره انسان شناسی است . در منتخبی از این کتاب آمده :

  دانلود کتاب خدا خالق تکنولوژی ها

  مقدمه مولف : به معجزات خدا نگاه می کنیم ولی انگار متوجه نمی شویم اینها را خدا ساخته و با علم ناچیز ما تطبیق داده تا برای ما تا حدودی قابل درک و فهم شود.

  دانلود کتاب جستاری در فهم بشر

  دانلود کتاب جستاری در فهم بشر جان لاک ، در علم از طرفی منکر اولیات ، از طرفی قائل به یک نوع اصالت روحی و استعداد شهود و استقلال نفس و یقین برهانی است . و در روانشناسی به فعالیت قوای روانی و هم […]

  دانلود کتاب زایش تراژدی

  دانلود کتاب زایش تراژدی ۳٫۰۰/۵ (۶۰٫۰۰%) ۱ امتیاز دانلود کتاب زایش تراژدی توضیحات مترجم : منبع اصلی مترجم فارسی در این اثر ، ترجمه انگلیسی آن به قلم ایان جانسون مدرس کالج بریتیش کلمبیا بوده است و در ضمن آن از دو ترجمه دیگر […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد