رایا بوک


بستن تبلیغ close

جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلا

تبلیغات نوار

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
کتاب صوتی «چهار اثر از فلورانس اسکاول شین» یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌های دنیا می‌باشد که توسط نویسنده‌ی آمریکایی، خانم فلورانس اسکاول شین در سال 1989 به رشته تحریر درآمد. این کتاب در سرتاسر دنیا طرفداران بی‌شماری دارد و راهنمای کاملی برای یادگیری نحوه‌ی تبدیل شکست به پیروزی، عدم رفاه به کامیابی، ترس به ایمان و عصبانیت به عشق است.
کتاب صوتی " چهار اثر از فلورانس" را از نوار دانلود کنید و گوش دهید.
دانلود کتاب صوتی" چهار اثر از فلورانس " از اینجا

تبلیغات کاپریلا

دانلود کتاب درآمدی بر اخلاق کاربردی

176 views

بازدید


دانلود کتاب درآمدی بر اخلاق کاربردی

دانلود کتاب درآمدی بر اخلاق کاربردی

امروزه اخلاق کاربردی به یکی از پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی در سراسر دنیا تبدیل شده است. راسل پوتر یکی از اندیشمندان اخلاق کاربردی ، اساسی ترین موضوعات این حوزه را تلاش برای بهبود مسائل اجتماعی و سازمانی در سطح ملی و جهانی در شش حوزه مهم می داند .
اخلاق تصمیم گیری ( نظریات اخلاقی و فرآیندهای تصمیم گیری اخلاقی ) ، اخلاق حرفه ای ( اخلاقیاتی به منظور بهبود مسائل شغلی ) ، اخلاق بالینی ( مجموعه اخلاقیات به منظور بهبود نیازهای اساسی سلامتی افراد ) ، اخلاق کسب و کار ( اخلاقیات فردی جهت بهبود اخلاق در محیط کسب و کار ) ، اخلاق سازمانی ( مجموعه اخلاقیات موجود در سازمان ها ) ، اخلاق اجتماعی ( اخلاق موجود در بین ملت ها به عنوان یک واحد جهانی ) .

بنابراین هر تلاشی که با استفاده از روش های فلسفی جهت شناسایی اخلاقی مرحله صحیحی از عمل در حوزه های مختلف زندگی روزمره اخلاق کاربردی نامیده می شود .
در برشی از این کتاب می خوانیم :

اصل خیرخواهی
خیر خواهی غالبا به عنوان این اصل که « مهم تر از همه کار خوب انجام بده » توصیف می گردد . تمایل به کار خوب ، بدون شک ف به اکثر شاغلان پزشکی انگیزه می دهد . اما مواردی وجود دارد که ممکن است تصور فرد از کار خوب مخالف خواسته های فرد باشد .

در واقع این نوعی تعارض است که در تفاوت بین احترام آزادی و حفظ بهترین مصالح اشخاص ریشه دارد . به عنوان مثال بیماران مکررا انجام رفتارهایی را انتخاب می کنند که پزشکان به خطرناک بودن آن آگاهند .

پزشک در عین احترام به حق آزادی فرد در انتخاب ، در پیوستن به حرفه مراقبت و درمان خود را متعهد دانسته است که بهترین مصالح فرد را در نظر بگیرد .

کتاب درآمدی بر اخلاق کاربردی ، در سایت انتشارات عرضه شده .

برای دانلود کتاب درآمدی بر اخلاق کاربردی ، با ما همراه باشید .

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : مجتبی سپاهی-محسن شیراوند
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 970 کیلوبایت
نوع فايل : PDF
تعداد صفحه : 200
منبع : سایت انتشارات

رمز فایل : www.takbook.com0


مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب انسان در پرتو خرد

  دانلود کتاب انسان در پرتو خرد در مقدمه کتاب آمده : کتاب انسان در پرتو خرد ، به انسان شناسی از نظر گاه متفکرین و فیلسوفان شرق و غرب پرداخته .

  دانلود کتاب مباحثی در فلسفه دین

  دانلود کتاب مباحثی در فلسفه دین سخن نویسنده : کتاب مباحثی در فلسفه ی دین ، جستارهایی در براهین اثبات و انکار وجود خداست . فلسفه ی دین شاخه ای از فلسفه است که با رویکردی فلسفی به گستره ی وسیعی از مسائل مرتبط […]

  دانلود کتاب دانش نامه شاهی

  دانلود کتاب دانش نامه شاهی نگاهی به رساله دانشنامه شاهی : ملا محمد امین استرآبادی از نویسندگانی است که به رغم نگاشتن چندین اثر ، تنها به واسطه ی یکی از آن هایعنی فوائد المدینه شناخته و مشهور بوده و نام وی با مکتب […]

  دانلود کتاب فلسفه ذهن و معنی

  دانلود کتاب فلسفه ذهن و معنی پیشگفتار : در فرهنگ ذهن شناسی ، طرح مباحثی برای کاوش وارزیابی منطقی بسیار مهم است . اول : تصویر سازی ذهن دوم : انطباق یادآوری سوم : پویش عصب ها در شناخت حافظه چهارم : علت فراموشی

  دانلود کتاب قدرت در برابر زور

  دانلود کتاب قدرت در برابر زور نویسنده کتاب حاضر توصیه های پزشکی را نادیده نگرفته و بیماران را از آن ها معاف نمی کند . او دراستفاده از تکنیک های درمانی در موارد جسمی ، روحی و دیگر مشکلات بدون توصیه پزشک مربوطه ، […]

  دانلود کتاب چارچوب ارزیابی دموکراسی محلی

  دانلود کتاب چارچوب ارزیابی دموکراسی محلی نقش شهروند برای بهبود مستمر عملکرد نهادهای دموکراتیک بنیادین است و سهم مهمی در نفس بقا و ادامه دموکراسی دارد . در سال های اخیر ، ما شاهد نمونه های متعددی از جنبش هایی در همه قاره ها […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد