جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلا

دانلود کتاب فلسفه ذهن و معنی

2,176

بازدید

دانلود کتاب فلسفه ذهن و معنی

دانلود کتاب فلسفه ذهن و معنی

پیشگفتار : در فرهنگ ذهن شناسی ، طرح مباحثی برای کاوش وارزیابی منطقی بسیار مهم است .

اول : تصویر سازی ذهن
دوم : انطباق یادآوری
سوم : پویش عصب ها در شناخت حافظه
چهارم : علت فراموشی


شناخت ذهن به طور طبیعی ، با فهم مسایل یاد شده پدید می آید و در بستر زمان و با پویش های عقلانی ، منطقی بالنده می شود . در این رابطه درصد توفیق هر کس از شناخت ، وابسته به آن است که چه سان منطق ذهن را بشناسد و با پیروی از تئوری فهم پذیری و طرح درست فرهنگ بدیهی ، زمینه فریفتن اندیشه در خود و فراخود را فراهم سازد .

اگر آدمی بدون ذهن باشد ، از معرفت خطاگونه و صواب بهره ای ندارد و ندانسته در چالش بدیهی گرایی فوق شناختی گرفتار می شود .
فراموش نشود که ذهن اگر چه ملاک صحت و سقم شناخت گزاره ها نیست ، ولی اندیشه پدیداری آن ها در مدارش قرار دارد .

ذهن‌شناسی برای کسی حائز اهمیت است که به نحوی از فوائدش بهره‌مند شود و طرح نویی از شناخت ارائه دهد. با این تلقی انسان معرفت‌شناس به پویش‌های ذهن نیازمند است و می‌داند که فرهنگ دانستن و فهمیدن تنها با این شیوه به دست می‌آید.

در این سیر ، چیزی گفتگوپذیر خواهد بود که ذهنی باشد ، زیرا امور عینی که بیشتر به کار داد و ستد معیشتی می آیند به آسانی شایسته فهم می شوند . برای نمونه هندسه و عدد ، در دو حوزه شناخت پذیر خواهند بود . یکی ، محسوس که در روند جاری شهروندی مورد نیاز می باشد و درک آن به دلیل محسوس بودن آسان تر است . دیگر ، هندسه و عدد ذهنی که هم گسترش پذیر است و هم در کرانی برتر از درک روزمره قرار دارد .

دانلود کتاب فلسفه ذهن و معنی ، از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : سیدیونس ادیانی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 5.5 مگابایت
نوع فايل : PDF
تعداد صفحه : 280
منبع : کتابناک

رمز فایل : www.takbook.com


7+


مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب خدا خالق تکنولوژی ها

  مقدمه مولف : به معجزات خدا نگاه می کنیم ولی انگار متوجه نمی شویم اینها را خدا ساخته و با علم ناچیز ما تطبیق داده تا برای ما تا حدودی قابل درک و فهم شود.

  دانلود کتاب فلسفه معناشناختی هنر

  دانلود کتاب فلسفه معناشناختی هنر کتاب فلسفه معناشناختی هنر ؛ درباره بررسی دیدگاه های بزرگان فلسفه سده گذشته است .

  دانلود کتاب جستاری در فهم بشر

  دانلود کتاب جستاری در فهم بشر جان لاک ، در علم از طرفی منکر اولیات ، از طرفی قائل به یک نوع اصالت روحی و استعداد شهود و استقلال نفس و یقین برهانی است . و در روانشناسی به فعالیت قوای روانی و هم […]

  دانلود کتاب زایش تراژدی

  دانلود کتاب زایش تراژدی توضیحات مترجم : منبع اصلی مترجم فارسی در این اثر ، ترجمه انگلیسی آن به قلم ایان جانسون مدرس کالج بریتیش کلمبیا بوده است و در ضمن آن از دو ترجمه دیگر نیز برای مقایسه استفاده کرده : یکی ترجمه […]

  دانلود کتاب سیم آخر و فلسفه

  دانلود کتاب سیم آخر و فلسفه مقدمه مترجم : ” دانش ها همیشه در مسیر سلب انسانیت کردن از موضوع های خود ، پیش می روند . در پهنه هنر ، وضع درست واژگونه است . هدف نهایی هنر ، انسان گون کردن است […]

  دانلود کتاب خرد معنوی در ارتباطات

  دانلود کتاب خرد معنوی در ارتباطات همه چیز حول عشق می گردد . همواره به همین گونه است . اهمیتی ندارد چه مقدار در این جهان عجله به خرج می دهیم و چقدر آشفته ، آرزومند و یا غمگین می شویم . در هر […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد