جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلا

دانلود بخشی از کتاب هوش _ یادگیری و چابکی سازمان های هزاره سوم

757

بازدید

دانلود بخشی از کتاب هوش _ یادگیری و چابکی سازمان های هزاره سوم

دانلود بخشی از کتاب هوش _ یادگیری و چابکی سازمان های هزاره سوم

بازار امروز در حال تبدیل شدن به بازاری جهانی تر ، پویا و مشتری محور است . با نگاهی به تحولات گوناگون در جهان رقابتی امروز و توجه به این که ایران در آستانه ورود به سازمان تجارت جهانی می باشد ، این مسأله روشن می شود که سازمان ها برای تضمین حیات خود نیازمند هوشمندی و چابکی هستند . تغییر یکی از بزرگترین خصوصیات سازمان ها و موسسات در حوزه ی رقابتی امروز است . چابکی توانایی سازمان برای تغییر است تا فرصت هایی را که بر اساس این تغییر ایجاد می شود مورد بهره برداری قرار دهد .

در واقع این مشکل که سازمان ها چگونه می توانند در محیطی پویا و غیر قابل پیش بینی موفق شوند ، موضوعی است که به عنوان مهمترین چالش دنیای امروز شناخته می شود .
در چنین محیطی ، چابکی سازمانی تبدیل به قابلیت مهمی شده است که تاثیرات بسیاری بر عملکرد سازمان دارد . در نتیجه سازمان در برابر تغییرات سریع محیط واکنش مناسب نشان داده و با هر تغییر و پیشامد ناگهانی به نحو مطلوب انعطاف لازم و عکس العمل مناسب نشان داده ، یعنی سازمان قابلیت چابکی مناسب را دارا است …

هوش سازمانی یک مقوله کاملا جدید در ایران است ، سازمان با بهره گیری از هوش سازمانی ، اثربخشی استفاده از اطلاعات موجود را در راستای اهداف خویش افزایش داده و اطلاعات از حالت عملیاتی به استفاده در لایه های اجرایی سازمان برای استفاده مدیران توسعه می دهد .
یادگیری سازمانی جزء کلیدی هوش سازمانی است .

برای این که هوش سازمانی افزایش یابد ، سازمان باید قادر باشد که یاد بگیرد و خود را با شرایط جدید انطباق دهد …

این کتاب را مولف آن « شهریار مرزبان » به وبسایت تک بوک اهدا نموده اند .

دانلود بخشی از کتاب هوش _ یادگیری و چابکی سازمان های هزاره سوم ، از کلید زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : شهریار مرزبان-نرگس بیژن
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 1.3 مگابایت
نوع فايل : PDF
تعداد صفحه : 51
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com
1+


مطالب مشابه با این مطلب
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد