جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تاکتیک های مهم فروش تبلیغات در اینستاگرام

369

بازدید

تاکتیک های مهم فروش تبلیغات در اینستاگرام/

تاکتیک های مهم فروش تبلیغات در اینستاگرام

هیچکس از تبلیغات در شبکه های مجازی خوشش نمی آید، پس پیامتان را بدون اظهار اینکه شما چیزی میفروشید فراهم کنید.اینستاگرام با داشتن ۷۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه و بیش از ۲۰۰میلیون کاربر فعال روزانه در استوری ها، یک قدرت در میان شبکه های اجتماعی جهان به حساب می آید.

همانطور که تجارت شما برای نفوذ در بین جمعیت و افزایش میزان فروش تلاش میکند، شما نیاز به پیدا کردن تعادل و توازن بین پست کردن محتوای معتبر و پرش از فرصت های فروش، زمانی که آنها ظاهر میشوند دارید.

در آخر روز، با وجود آن، مهم است که تشخیص دهید شبکه های اجتماعی مکانی است برای مردم تا از مطالب جالب استفاده کنند نه اگهی تبلیغاتی تماشا کنند…

همانطور که مردم وقتی تبلیغی در تلویزیون و رادیو می آید آنرا رد میکنند، آنها دوست ندارند که تبلیغات را در شبکه های اجتماعی نیز ببینند. که گفته میشود، اگر شما از پلتفرم به درستی استفاده کنید، این میتواند ابزار تاثیرگذار برای نمایش محصولتان و پخش زیرکانه تبلیغات به مشتری های مورد نظر باشد.ا

گر شما آگهی های با کیفیت بسازید و از این تاکنیک های مهم فروش استفاده کنید، قادر خواهید بود به طور موثر محصولتان را در اینستاگرام بفروشید.

ایجاد محتوای فروشگاهی

یکی از بهترین گزینه ها برای فروش توسط اینستاگرام فروشگاه اینستاگرامی است، که امروزه این امکان را به شما میدهد تا محصولات را به عکس هایتان لینک کنید تا مردم بتوانند خرید کنند.

این به معنی آن است که شما به راحتی میتوانید محتوای با کیفیتی را منتشر کنید. اعضای مخاطبانتان، کسانی که علاقه مند به خریداری کردن این اجناس نیستند میتوانند از محتویات به خاطر ارزش زیباییش لذت ببرند.کسانی هم که به محصولات علاقه دارند میتوانند بیشتر جست و جو کنند و اگر مایل بودند خریداری کنند. بهترین قسمت؟ در حال حاضر، اینستاگرام هزینه ای بابت هیچگونه از سرویس های این معاملات دریافت نمیکند!

قدرت نفوذ تبلیغات اینستاگرامی

از طریق کانال تبلیغاتی فیسبوک، شما میتوانید ترویج پست بر اینستاگرام را هم برای داشتن اشتغال بیشتر و هم برای پیشنهاد کلیک کردن به آنها برای رفتن به وب سایتتان استفاده کنید.

هر دو اینها میتوانند ابزار موثری برای افزایش شناخت محصولتان باشد.گزینه ی دوم میتواند مفید باشد مخصوصاً برای کشاندن ترافیک به سمت وب سایتتان. شما میتوانید از یک ابزار مانند Owlmetrics میزان ترافیک به سمت وب سایتتان را با اضافه کردن یک لینک ردیابی به قسمت بیو(Bio) اینستاگرامتان بررسی کنید.

دو تا از بزرگترین متغیرها هنگام تلاش برای فروش در اینستاگرام، تعداد مخاطبان و میزان تبدیل آنها به بازدید از وب سایتتان است.

تبلیغات اینستاگرام میتواند برای افزایش دادن این دو متغیر مفید باشد.تبلیغات با کیفیت همچنان تحت عنوان محتوای با کیفیت عمل میکنند، اگرچه؛ هنگامی که علاقه یک کاربر ثبت شود شما نیاز به برقراری ارتباط قوی برای اقدام دارید تا آنها را متقاعد کنید که یا شما را دنبال (Follow) کند یا به سایت شما کلیک کند.

به اشتراک گذاری مطالب کاربران

اغلب شرکت ها با این هدف تبلیغات پست میکنند که محصولات را بفروشند ولی برای اطمینان خاطر دادن به مصرف کنندگان که آنها از محصول لذت خواهند برد، وقت نمیگذارند.

اگر دارید در اینستاگرام میچرخید و تبلیغی را میبینید، احتمالاً کمی در مورد کیفیت آن فکر میکنید.اینجاست که محتوای تولید شده توسط کاربران میتواند به شما یک حس اطمینان برای خرید کردن را منتقل کند.

UGC بیشتر معتبر به نظر میرسد و احساس ریسک از خرید یک محصول آنلاین را کاهش میدهد. ۶۳% جوانان میگویند که ترجیح میدهند یک شخص واقعی را در یک تبلیغ ببینند تا یک فرد مشهور.شناختن شخص دیگری که تجربه خوبی در خرید داشته، آنها را به این فکر تشویق میکند که آنها هم این تجربه را بدست آورند، به خصوص اینکه شخص سوم فرضاً بی طرف است.

کارکردن با نفوذ کنندگان

اینستاگرام تعدادی زیادی از نفوذ کنندگان با تعداد مخاطب بالا را پیشنهاد میدهد. این اشخاص میتوانند به شما در راستای بدست آوردن مخاطبان درست برای محصول یا سرویستان کمک کنند.یکی از مزایای مشارکت با این نفوذگران این است که شما میتوانید کار بهتری را با قرار دادن تبلیغتان در یک راه بدون فریب داشته باشید.

اولین و اغلب آسانترین راه برای کارکردن با این افراد این است که به سادگی برای یک پست پول بپردازید و با آنها برای انجام کار هدایت سایتتان تماس بگیرید. این میتواند کار کند ولی برای اثربخشی عالی باید یک هماهنگی قوی بین مخاطبان نافذان و برند شما وجود داشته باشد.

سپس، شما میتوانید مسابقه ای ترتیب دهید که شما و آن شخص نفوذکننده عکسی پست کنید که اگر مردم صفحه ی شما و آنرا دنبال (Follow) کنند، هر دو عکس را لایک کنند و ۳نفر از دوستانشان را در قسمت کامنت ها تگ کنند، جایزه ای داده شود.

این باعث میشود تا دنبال کنندگان نفوذگر به مخاطبان شما تبدیل شوند و شما با آنها میتوانید بهتر درآمدزایی کنید. محتویات مشغله های شما را افزایش میدهند و خرید کاربرها را رایج میکند.

نهایتا؛ شما میتوانید با نفوذگر شریک شوید که لینکی برای فروش شما منتشر کند و در عوض درصدی از فروش شما را بگیرد. هر کدام از این ها میتواند شما را به فروش برساند، اگر درست انجام شود.

از تمام امکانات اینستاگرام استفاده کنید

به عنوان یک پلتفرم دائماً در حال تحول، اینستاگرام هرچند وقت یکبار امکانات جدیدی را منتشر میکند و این اغلب فرصت های فروش منحصر به فردی را عرصه میکند. برای مثال، استوری اینستاگرام همچنان یک بخش خوب و تازه ای از پلتفرم است ولی در حال حاضر حدود ۲۰۰میلیون کاربر فعال روزانه دارد.

این به معنی آن است که اگر شما از آن چشم پوشی کنید، شانس جذب کردن مخاطبان زیادی را از دست میدهید.

همچنین، هر امکان تازه ای که شروع به کار میکند، قیمت گذاری آن معمولاً کمتر است. فروشگاه اینستاگرام در حال حاضر هیچگونه هزینه ای برای هیچ کدام از سرویس هایش نمیگیرد، ولی این امکان وجود دارد که کم کم شروع به گرفتن کمیسیون کند.

توجه داشته باشید که تبلیغات فیسبوک رشد تدریجی در قیمت هایش داشته است بخاطر اینکه شهرت و برجستگی پلتفرم رشد کرده استزود دست به کار شدن و استفاده از هر فرصتی که دارید برای تعامل با کاربران، ساختن یک مخاطب و دادن محصولتان به بیرون به شما در روند رشد فروش در شبکه های اجتماعی کمک میکند.

اگر شما درس های آنلاین یا فیجت اسپینر هم میفروشید، اینستاگرام میتواند یک پلتفرم عالی برای برای تبدیل مخاطبتان و مشتریان بالقوه تان به فروش های واقعی باشد.

استفاده از فرصت هایتان برای ترغیب کردن کاربران و ترویج محصول در راه های طبیعی برای فروش موثر، حیاتی است و اگر درست انجام شود میتواند پلتفرمتان را به تجارت مولتی میلیون دلاری تبدیل کند.

برگرفته از : مشهور

دانلود کتاب


مطالب مشابه با این مطلب

  انواع کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتال_ چگونه فریب نخوریم ؟

  انواع کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتال_ چگونه فریب نخوریم ؟ ۱٫۵۰/۵ (۳۰٫۰۰%) ۲ امتیازs روند رشد بلاک چین و فضای ارزهای دیجیتال بسیار جذاب است. نوآوری‌های فنی و الگوهای جدید معاملاتی به‌سرعت در حال پیشرفت و تکامل هستند و همچنان جمعیت کثیری را به […]

  آشنایی با مهم ترین اصطلاحات ارز دیجیتال

  احتمالا این روزها درباره ارزهای دیجیتال مخصوصا بیت‌کوین از گوشه‌وکنار در اخبار رادیو و تلویزیون یا شبکه‌های اجتماعی چیزهایی شنیده‌اید.

  ۱۰ مکانی که توسط گوگل مپ سانسور شده

  ۱۰ مکانی که توسط گوگل مپ سانسور شده ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز اکثر مناطق به علت مسائل امنیتی-سیاسی به صورت سانسور شده در نقشه های گوگل دیده می شوند و به همه این ها باید یک مورد بزرگ یعنی کشور کره شمالی را افزود […]

  توییچ (Twitch) چیست؟

  Twitch برنامه ایست که در آن بازی های ویدیویی دست به دست هم می دهند و با داشتن میلیون ها بیننده و بازی کننده راهی برای تعامل و به اشتراک گذاری محتوای خلاقانه با دیگران ارائه می دهند.

  آموزش پارتیشن بندی در ویندوز ۱۰ و تبدیل GPT و MBR به یکدیگر

  همه‌ی دیسک‌های سخت موجود برای پارتیشن بندی از ساختار قالب‌بندی داده‌ای MBR (مخفف Master Boot Record) یا GPT (مخفف GUID Partition Table) استفاده می‌کنند.

  ۵ ترفند مفید در مرورگر گوگل کروم در اندروید

  در این مطلب به معرفی ۵ ترفند کاربردی و مفید در مرورگر گوگل کروم در سیستم‌عامل اندروید خواهیم پرداخت. با بهره‌گیری از این ترفندها می‌توانید توانایی کار خود با این اپ را افزایش دهید.
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد

logo-samandehi