جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلا

دانلود کتاب نقد فرهنگی و فرهنگ نقد

460

بازدید

دانلود کتاب نقد فرهنگی و فرهنگ نقد ۴٫۳۳/۵ (۸۶٫۶۷%) ۳ امتیازs

دانلود کتاب نقد فرهنگی و فرهنگ نقد

دانلود کتاب نقد فرهنگی و فرهنگ نقد

دانلود کتاب نقد فرهنگی و فرهنگ نقد

داشتن رویکرد راهبردی به مسائل یکی از ضروریات مدیریت کلان نهادها و سازمان ها است . این رویکرد با مشخص کردن ابعاد مختلف موضوعات و بررسی نقاط ضعف ، قوت ، تهدید و فرصت موجود تلاش می کند با ترسیم اهداف بلند مدت و کوتاه مدت ، بهترین مسیر را برای رسیدن به این اهداف ترسیم نماید ؛ به گونه ای که حرکت از وضع موجود به وضع مطلوب با کمترین هزینه و بیشترین بهره وری انجام پذیرد . مطالعات راهبردی نوشتاری است که به پژوهش های کتابخانه ای و میدانی کوتاه مدت اشاره دارد . در این متون پژوهشگر ضمن طرح موضوع ، ابعاد و زوایای مربوط به آن را نشان داده ، رهیافت های موجود را بیان و در نهایت به جمع بندی و در صورت لزوم به ارایه راهکارهای موجود یا پیشنهادی می پردازد .
جامعه ی سالم خودانتقاد است و این کار نه خود به خود که از طریق افراد جامعه محقق می شود . برای اعتلای یک جامعه ، نیاز است فرهنگ آن مورد توجه و نقد قرار گیرد و برای نقد صحیح و سازنده ی فرهنگ یک جامعه نیاز است که فرهنگ نقد در آن جامعه تداول و ترویج داشته باشد . نقد فرهنگی یک جامعه ، نقدی مبنایی ، حیاتی و حساس است . به این دلیل مبنایی و حیاتی است که فرهنگ به تعبیری حیطه ای است که به زندگی انسانی معنا می بخشد و ارزش می آفریند ؛ به این دلیل حساس است که فرهنگ تشخص کاملا واضحی ندارد و نیازمند تفسیر و درون بینی است ؛ اما می توان اضافه کرد که نقد فرهنگ نقدی نسبتا جامع و مبتنی بر مطالعات چند رشته ای است ، چرا که گسترده ی فرهنگ با دیگر عرصه ها و جنبه های زیست جمعی ، از جمله عرصه ی اجتماعی ، سیاسی و حتی اقتصادی و جنبه های قومی ، دینی ، جنسیتی ، طبقاتی ، خانوادگی و فردی پیوند ژرف و درآمیزی روشنی دارد …
برای دانلود کتاب نقد فرهنگی و فرهنگ نقد ، به لینک زیر بروید .

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : سید محمد محمدی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 17 مگابایت
نوع فايل : PDF
تعداد صفحه : 136
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com
1+


مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب راهنمای شماره استاندارد بین المللی کتاب و موسیقی

  دانلود کتاب راهنمای شماره استاندارد بین المللی کتاب و موسیقی ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۱ امتیاز با توجه به افزایش روزافزون انتشار کتاب و مشکلاتی که توزیع، سفارش، انبارگردانی و اطلاع رسانی کتاب در سطح جهان با آن روبرو شده بود، کم کم ناشران و کتابفروشان […]

  دانلود کتاب ایده پردازی به سبک حرفه ای ها

  دانلود کتاب ایده پردازی به سبک حرفه ای ها ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۱ امتیاز از مهمترین دلایل نگارش این کتاب، ایجاد یک راهنمای کوتاه، رسا و مناسب برای ایده پردازی بود که به شدت وجود آن حس میشد .

  دانلود کتاب چگونه چشم و هم چشمی نکنیم

  دانلود کتاب چگونه چشم و هم چشمی نکنیم ۴٫۸۳/۵ (۹۶٫۶۷%) ۶ امتیازs پدیده ناهنجار چشم و همچشمی پدیده‌ای است که در میان بیشتر مردم جامعه ـ چه مرد، چه زن ـ وجود دارد به طوری که آنها را وادار می‌کند پیوسته خود و زندگی‌شان […]

  دانلود کتاب ۱۳ موزه رایگان در پاریس

  دانلود کتاب ۱۳ موزه رایگان در پاریس ۳٫۱۴/۵ (۶۲٫۸۶%) ۷ امتیازs پاریس به خودش می‌بالد نه تنها به دلیل وجود میراث هنری غنی، بلکه به دلیل باور بر این اصل است که هنر و فرهنگ باید برای همه قابل دسترس باشد.

  دانلود کتاب مکان‌های دیدنی و توریستی شهر تهران

  دانلود کتاب مکان‌های دیدنی و توریستی شهر تهران ۳٫۶۷/۵ (۷۳٫۳۳%) ۳ امتیازs فهرست کتاب ” مکان‌های دیدنی و توریستی شهر تهران ” بدین قرار است : بناهای تاریخی : برج آزادی کاخ گلستان عمارت کاظمی بازار بزرگ

  دانلود کتاب تحلیل رفتار سازمانی در صنعت هوایی

  دانلود کتاب تحلیل رفتار سازمانی در صنعت هوایی ۴٫۵۷/۵ (۹۱٫۴۳%) ۷ امتیازs مدیریت رفتار سازمانی، مطالعه رفتار انسان در محیطهای سازمانی، ارتباط میان رفتار انسان و سازمان و خود سازمان است.
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد