جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلا

دانلود کتاب متن کامل اسناد لانه جاسوسی آمریکا _ جلد اول

3,800

بازدید

دانلود کتاب متن کامل اسناد لانه جاسوسی آمریکا _ جلد اول ۲٫۰۰/۵ (۴۰٫۰۰%) ۲ امتیازs

دانلود کتاب متن کامل اسناد لانه جاسوسی آمریکا _ جلد اول

دانلود کتاب متن کامل اسناد لانه جاسوسی آمریکا _ جلد اول

دانلود کتاب متن کامل اسناد لانه جاسوسی آمریکا _ جلد اول

کتاب حاضر که تحت عنوان اسناد لانه جاسوسی آمریکا در اختیار خوانندگان گرامی قرار می گیرد ٬ حاوی افشاگریهایی است که دانشجویان مسلمان پیرو خط امام ٬ تدریجاً و به صورت شش جزوه منتشر ساختند .
مردم مسلمان ایران : از آنجایی که اشغال سفارت آمریکا به اعتبار حرکت ضد امپریالیستی امام و مردم بوده است ، ما دانشجویان مستقر در سفارت لازم میدانیم محتوای اسناد به دست آمده را مشخصا ارائه نمائیم و لازم به تذکر است که تمامی اسناد مهم در سفارت متمرکز و طبقه بندی شده بود و در حین اشغال سفارت کارکنان مزدور در سفارت توانستند طبق برنامه از قبل تعیین شده با استفاده از دستگاه های برش و خرد کننده کاغذ ، پرونده ها و حافظه ها و نوارهای کامپیوتری را از بین ببرند که بقایای غیر قابل استفاده آن ها به صورت خرده کاغذ و کاغذ رشته رشته شده موجود است . تنها مقداری پرونده و اسناد موجود است که دارای مشخصات زیر است :
۱ – بعضی از اسناد مهم باقی مانده کاملا سری بوده و با حروف رمز نوشته شده است .
۲ – اسناد راجع به موضوعات پیچیده ای است که نمی توان بدون صرف چندین روز وقت اطلاعاتی کسب نمود .
۳ – بسیاری از اسناد دنباله دار و سیستماتیک است و احتیاج به زمانی طولانی جهت کشف ارتباط بین آن ها دارد .
۴ – بسیاری از اسناد احتیاج به تخصص های نظامی و اطلاعاتی دارد که از قدرت ما خارج است . لذا با توجه به نکات فوق کلا برداشت کردن از اسناد و اطلاعات به دست آمده بعد از کوشش های فراوان توانسته است به نتیجه مطلوب برسد . اما نتیجه کوشش های ما اطلاعاتی است که عمدتا خطوطی کلی و در بعضی از موارد خطوط مشخص سیاست ، سیاسی – نظامی – اطلاعاتی جاسوس خانه آمریکا در ایران را روشن می نماید .
طبق اسناد به دست آمده در این سفارتخانه اطلاعات دقیقی راجع به شخصیت های مختلف انقلاب و سازمان های سیاسی – نظامی جمع آوری شده و به شکل پرونده های مفصلی نگهداری می شود ….
برای دانلود کتاب متن کامل اسناد لانه جاسوسی آمریکا _ جلد اول ، به ادامه مطلب بروید .

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : ماموران سازمان جاسوسی آمریکا
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 3.2 مگابایت
نوع فايل : PDF
تعداد صفحه : 900
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com


5+


مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب از قاجار به پهلوی

  دانلود کتاب از قاجار به پهلوی ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۳ امتیازs کتاب از قاجار به پهلوی ترجمه ای است از پژوهش دیگری از آقای دکتر محمدقلی مجد ، محقق ایرانی مقیم آمریکا که با عنوان ” From Qajar to pahlavi : Iran, 1919- 1930 ” […]

  دانلود کتاب اندروید تاریخ تحلیلی مغرب

  دانلود کتاب اندروید تاریخ تحلیلی مغرب ۳٫۰۰/۵ (۶۰٫۰۰%) ۵ امتیازs اشاره : درباره واژه « مغرب » و محدوده جغرافیایی آن در خهان اسلام در متون اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد .

  دانلود کتاب همه مردم برادرند

  دانلود کتاب همه مردم برادرند ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۳ امتیازs موضوع کتاب حاضر، زندگی‌نامه رهبر جنبش استقلال‌طلب هند، «ماهاتما گاندی» است که با زبانی ساده و برای نوجوانان نگاشته شده است.

  دانلود کتاب افغانستان در استراتژی هند و پاکستان

  دانلود کتاب افغانستان در استراتژی هند و پاکستان ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز در بارۀ کتاب «افغانستان در ستراتیژی هند و پاکستان»: کتاب «افغانستان در ستراتیژی هند و پاکستان» از خامۀ پررنگ محمد ولی، تاریخ مختصر مناسبات افغانستان را با سرزمین هند وضاحت داده و […]

  دانلود کتاب مصور دایناسورها

  دانلود کتاب مصور دایناسورها ۱٫۰۰/۵ (۲۰٫۰۰%) ۱ امتیاز دانشنامه مصور از انتشارات مشهور دورلینگ کیندرزلی که خصوصا برای نوجوانان و جوانان عناوین مرجعی را منتشر کرده است.

  دانلود کتاب حماسه گلسرخی

  دانلود کتاب حماسه گلسرخی ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز خسرو گلسرخی (متولد ۲ بهمن ۱۳۲۲ – درگذشتهٔ ۲۹ بهمن ۱۳۵۲) شاعر و نویسندهٔ مارکسیست ایرانی بود. او به همراه عده‌ای دیگر از همفکران هم‌نسل خویش که برخی از آنان از سازمان چریکهای فدایی خلق ایران […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد