جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

دانلود کتاب خواست عمیق زندگی

1,019

بازدید

دانلود کتاب خواست عمیق زندگی ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۵ امتیازs

دانلود کتاب خواست عمیق زندگی

دانلود کتاب خواست عمیق زندگی

دانلود کتاب خواست عمیق زندگی

این کتاب ( خواست عمیق زندگی ) فصل دوم از کتاب نجوای آزادی مجتبی صدریا می باشد که این فصل به ما برای یافتن خواست عمیق زندگی کمک می کند تا بفهمیم که خواست واقعی زندگی مان چیست؟ و به همین دلیل با این نام تدوین شده این کتاب ۱۵۷صفحه و شامل ۵ فصل می باشد .
فصل اول : آزادی در طیفی دیگر
فصل دوم : خواست و اتصالات
فصل سوم : تجربه و کشف سرزمین های ناشناخته وجود
فصل چهارم : شدن و تحول
فصل پنجم : هویت بر پایه عقل سلیم و اندیشه مدرن
ژیل دولوز نگرش جدیدی از ” تفاوت ” در جهان را ارائه می دهد : توافق هایی که آگاه بر تفاوت هایمان می سازیم ، جهان را شکل می دهد . در ساختار ذهنی دولوز ، از یک طرف پذیرش تفاوت در سطحی کلان ، شرط فهم هستی است و از طرف دیگر بر پایه نحوه برخورد با تفاوت ها ، واقعیت جدیدی را می توانیم شکل دهیم . در حقیقت هستی ، بسیار گسترده تر از آن است که ما نظاره گر آن هستیم . مضافا بر آنچه که مستقیم یا غیر مستقیم در هستی می بینیم ، هستی واقعی و به نحوی پر اهمیت ، در اندیشه دولوز ، آن هستی ای است که از طریق مذاکره بین تفاوت هایمان ، و با رسیدن به توافق فرای اختلافاتمان به وجود می آوریم . درک اختلاف و برخورد اختلاف ، دو بعد اساسی وجود انسان در هستی است : اختلاف موجود در هستی را درک می کنیم ، پس هستی را درک می کنیم . به اختلافات موجود در هستی برخورد می کنیم و به یک معنا هستی را می آفرینیم . این درک و برخورد از دو زاویه مختلف قابل تعریف است . برخورد ما ، یعنی آنچه که در رابطه با تفاوت ها می آفرینیم نباید در ذهن ما بعد محدودگری برای کلان هستی با تمام تفاوت هایش بشود . ما در دنیای مشخص گروهی یا اجتماعی مان در برخورد به تفاوت ها ، تفاهم هایی را می آفرینیم ولی این تفاهم ها از آنجایی که در هستی بی کران جزئی هستند ، نه تنها نمی توانند وجود ، بقا و رشد تفاوت ها را در هستی محدود کنند ، بلکه اگر قرار باشد ، تفاهمی که ما در برخورد با تفاوت ها می سازیم معنایی پیدا کند ، فقط از طریق اتصال به کلان هستی می باشد و رشد می یابد ، زیرا تفاوت ها در کلیت هستی است … برای دانلود کتاب خواست عمیق زندگی ، به ادامه مطلب بروید . این کتاب را کاربر برای وب سایت تک بوک ارسال نموده اند.

 

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : ژیل دولوز / مجتبی صدریا
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 1.1 مگابایت
نوع فايل : PDF
تعداد صفحه : 24
منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com

مطالب مشابه با این مطلب

  دانلود کتاب حفاظت گفتار

  دانلود کتاب حفاظت گفتار ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۲ امتیازs کتاب »حفاظت گفتار« ۵۰ نکته کلیدی را بازگو می کند . از متن کتاب : طفره رفتن: تعلل، استنکاف و گریختن از پاسخ گوئی به مخاطب. در طفره رفتن یا پاسخی به مخاطب داده نمی شود […]

  دانلود تقویم سال ۱۴۰۲

  دانلود تقویم سال ۱۴۰۲ ۴٫۵۰/۵ (۹۰٫۰۰%) ۳۲ امتیازs دانلود تقویم سال ۱۴۰۲ لحظه تحویل سال ۱۴۰۲ هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران ۵۴ دقیقه و ۲۸ ثانیه بامداد روز سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ هجری شمسی مطابق ۲۸ شعبان ۱۴۴۴ هجری قمری […]

  دانلود کتاب آموزش به گربه _ رفتارها

  دانلود کتاب آموزش به گربه _ رفتارها ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز آنچه در کتابچه ” آموزش به گربه ” ( رفتارها ) می خوانیم : مقدمات اولیه آموزش جلوگیری از رفتار تهاجمی گربه ( پرخاشگری ) جلوگیری از گازگرفتن

  دانلود کتاب خدایا کجایی ؟

  دانلود کتاب خدایا کجایی ؟ ۳٫۳۳/۵ (۶۶٫۶۷%) ۹ امتیازs آنچه در کتاب ” خدایا کجایی ؟ ” می خوانیم : دیباچه پیش گفتار ۱ . کجایی ؟ ۲ . همراهی خوب ۳ . بیابانی ضروری ۴ . رابطه

  دانلود کتاب دمحمحیسم

  دانلود کتاب دمحمحیسم ۴٫۱۷/۵ (۸۳٫۳۳%) ۱۲ امتیازs سخنی با شما : بر خود وظیفه می دانم تا در سرآغاز کتاب هایم چنین نگاشته ای به چشم بخورد و همگان را از این درخواست باخبر سازم .

  دانلود کتاب شگفت انگیز ولی واقعی جلد نهم

  دانلود کتاب شگفت انگیز ولی واقعی جلد نهم ۴٫۸۲/۵ (۹۶٫۳۶%) ۵۵ امتیازs کتاب شگفت انگیز، ولی واقعی – جلد نهم به کوشش احسان کوثری نیا، مجموعه‌ای از واقعیت‌های عجیب در زمینه‌های گوناگون جمع آوری شده و به صورت مصور ارائه شده است.
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد

logo-samandehi