جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلا

دانلود کتاب شوهر من جلال

1,611

بازدید

دانلود کتاب شوهر من جلال ۱٫۵۰/۵ (۳۰٫۰۰%) ۴ امتیازs

دانلود کتاب شوهر من جلال

دانلود کتاب شوهر من جلال

دانلود کتاب شوهر من جلال

مرگ زود رس ” جلال آل احمد ” نویسنده نامدار ایران را از جامعه ی ادب ایران درربود . چهل و شش سالگی وقت مردن نیست آن هم برای کسی که از نیروی آفرینندگی سرشار بود . شخصیت هنری و انسانی جلال ، بغرنج و جالب و متناقض و پرفراز و نشیب است …
از زبان سیمین دانشور ( همسر جلال ) : زن یک نویسنده بطور عام شوهرش را به عنوان یک مرد می شناسد نه به عنوان یک نویسنده . خوانندگان آثار این نویسنده هر چند از دور از این نظر او را بهتر از زنش می شناسند . معمولا زنهای هنرمندان کم کم نسبت به آثار شوهرانشان بی علاقه می شوند و بعد نسبت به این آثار کینه می ورزند چرا که شاهد آفرینش این آثار و دردسرهای مقدمات و نتایجش بوده اند . اما من که زن جلال ال احمد هستم او را از نوشته هایش جدا نمی کنم و نه تنها بعنوان یک مرد بلکه او را به عنوان مردی که نویسنده است می شناسم . این گونه شناسایی بیشتر به این علت است که جلال خیلی شبیه نوشته هایش است . یعنی سبک جلال خود اوست با این تفاوت که من با چرکنویسش سروکار دارم و دیگران با پاکنویسش . اگر جلال در نوشته هایش تلگرافی – حساس – دقیق – تیزبین – خشمگین – افراطی – خشن – صریح – صمیمی – منزه طلب و حادثه آفرین است ، اگر کوشش دارد خانه ظلم را ویران کند – اگر در نوشته هایش میان سیاست و ادب – ایمان و کفر – اعتقاد مطلق و بی اعتقادی در جدال است در زندگی روزمره نیز همین طور است . مشکل جلال که خودش مشکل بسیاری از بندگان خدا را مطرح کرده در دو گانگی شدید میان زندگی روحی و جسمی اوست و شک نیست که ریشه های عمیق خانوادگی هم دارد . شاید این دو گانگی او را به حادثه جویی کشانده است . شاید هم روحا حادثه جو خلق شده است . برای دانلود کتاب شوهر من جلال ، به ادامه مطلب بروید .

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : سیمین دانشور
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 273 کیلوبایت
نوع فايل : PDF
تعداد صفحه : 8


رمز فایل : www.takbook.com


3+


مطالب مشابه با این مطلب
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت


دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد