نوار
تبلیغاتجستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلانوار


نیازی نیست که آدم تازه‌ای شوید، تنها باید هنگام برخورد با دیگران، رویکردها و قابلیت‌های خود را تغییر دهید. فراموش نکنید که الگوهای رفتاری ما در طی سالیان درازی شکل گرفته‌اند و تغییر دادن آنها نیازمند زمان است.
کتاب صوتی " روش‌های بازکردن سرِ صحبت و دوست‌یابی" اثر " دان گابور" را از نوار دانلود کنید و گوش دهید.

دانلود کتاب صوتی" روش‌های بازکردن سرِ صحبت و دوست‌یابی " از اینجا


پرورش کودک دوزبانه

پرورش کودک دوزبانه
امتیاز به این مطلب!

234 views

بازدید


پرورش کودک دوزبانه

پرورش کودک دوزبانه/

حتما شما نیز برایتان پیش آمده زمانی که برای تهیه کتاب به کتابفروشی می روید یا به دنبال تهیه کتابهای اوریجینال در اینترنت و رسانه های داخلی و خارجی و سایتهای اینترنتی هستید آنچنان گیج گردید که دست از خرید برداشته و ترجیح دهید ابتدا با مشاور و یا کارشناس ، درباره آنچه به دنبال آن هستید صحبت کنید و سپس راه خرید را دوباره از سر گیرید .

یا شاید پس از تهیه کتابها با انبوهی برنامه روبرو شوید و ندانید باید از کجا شروع کنید . چگونه باید کتاب را بخوانم ؟ چه زمانی برای خواندن کتاب مناسب تر است ؟ چرا باید کتاب بخوانم ؟ خواندن کتاب آنهم برای یک جنین جه تاثیری بر او  دارد ؟ بهتر است زمان خواندن کتاب کجا بنشینیم ؟ چطور کتابی بخوانم ؟ کیفیت چاپ کتاب برای هر سن متفاوت است یا نه ؟ سطوح کتاب را واقعا مبتنی بر سن کودک انتخاب کنم یا فقط عددی ساختگی است ؟ و ……هزاران پرسش دیگر که امیدوارم بعد از خواندن این مقاله به پاسخش دست یابید یا برایمان بنویسید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم.

ما با ادعای پرورش کودک دوزبانه تنها به دنبال رشد زبانی کودکان نیستیم ، بلکه به دنبال فراهم آوردن لحظاتی خوش برای شما هستیم که در کنار کودک خود به منتهای ارتباط کلامی ، رشد گفتار ، پرورش مهارتهای زبانی و پیوند عمیق عاطفی بین کودک و والدین ، دست یابیم.
پرورش کودک دوزبانه
همانطور که می دانید سایت و محصولات ما بر اساس  ” روش مونستوری ”  گزینش و انتخاب می شود و همواره سعی کرده ایم تک تک محصولات خود را منطبق بر اصول این روش تربیتی آموزشی مشخص کرده و راه های برخورد با هر برنامه را بر همین اساس پایه ریزی نماییم.

در همین خصوص بهتر دیدیم سوالات مختلف را بر همین اساس پاسخ دهیم و با مقدمه ای که در اختیار شما قرار میگیرد ، امیدواریم بتوانیم منتهای آنچه در هدف داریم را برایتنان بازگو سازیم.
پرورش کودک دوزبانه
اصول ابتدایی کتابخانه کودک :

اینکه چرا درباره نوع خاصی از کتابخانه صحبت میکنیم و این چه ارتباطی به خواندن کتاب دارد مساله ای بسیار دقیق و  شدیدا عمیق است . رنگ ، جنس و مکان قرارگیری کتابخانه برای کودک بسیار حائز اهمیت است. ما در سایت و روش خاص خود کودک را همچون انسانی بزرگ و دارای مقام والای انسانی و حتی بالاتر می دانیم  و هرآنچه بتوانیم برای رفاه احساسات وی انجام می دهیم. کودک از ارتباط قوی حسی برخوردار است. وی خوب میبیند ، می شنود ، حس می کرده و لمس می نماید . شاید برای شما بزرگسالان و والدین عزیز هم پیش آمده باشد که با تهیه کتابی که حتی مدتها دنبال آن بودید ، به حدی از دیدن صفحات آن نا خشنود شده باشید که هرگز برای خواندن به سراغش نروید.

حتما پیش آمده زمانی که جای خاصی از منزل را برای نگهداری کتابهای خود بعنوان ” کتابخانه ” در نظر میگیرید ، شوق و علاقه شما برای نشستن و چند ساعتی را مهمان یار همیشگی خود  ، کتاب بودن ، بیشتر شده باشد .

کودکان نیز همینگونه اند. آنان از دست کشیدن به کتابخانه خود ، دیدن رنگ و جنس آن و شکل ظاهری کتابخانه شان به وجد می آیند . یک کتابخانه خوب در یک مکان خوب ( درباره این موضوع نیز سخن خواهیم گفت ) ، باعث می شود کودک احساس آرامش بیشتری نماید و با حس استقلال طلبی بیشتری زمانی را تنها به ورق زدن کتابی سپری کند .
پرورش کودک دوزبانه
کتابخانه کودک می بایست :

دارای شکل ظاهری استاندارد و محکم باشد ترجیحا مربع یا مستطیل شکل . از تهیه کتابخانه هایی با شکل های کارتونی و ماشین و اسباب بازی به شدت پرهیز کنید. زیرا زمان دیدن آن کودک بیشتر به بازی و شیطنت ترغیب می شود تا خواندن و در دست گرفتن کتاب .

رنگ آن ملایم و جنس آن ترجیحا از چوب با MDF باشد. حتی المقدور از رنگهای کرمی ، قهوه ای بسیار روشن ، سفید استفاده کنید. شاید برایتان خوشایند باشد که کتابخانه دختر کوچولوی شما صورتی رنگ بوده یا برای پسرکتان رنگ ابی را انتخاب کنید ، اما چشم کودک درباره آنچه انتخاب می کند تصمیم می گیرد و دیدن کتابخانه ای به رنگ طبیعی و ملایم هم همخوانی همیشگی و جاودانی با اتاق کودک دارد و هم در آینده نیز می تواند بعنوان کتابخانه دائمی دختر یا پسر نوجوان و جوان شما مورد استفاده قرار گیرد .

دارای طبقات یکسان و ردیف های محدود باشد و اندازه طولی آن با قامت و قد کودک شما متناسب باشد. چنین کتابخانه ای امکان آن را برای کودک فراهم می سازد تا بدون نیاز به هربار صدا کردن شما ، خود بطور مستقل کتاب مورد نظر خود را انتخاب کرده و مطالعه کند. کتابهای سنگین و غیر قابل استفاده در سن کنونی کودکتان را ، در طبقه های بالاتر نگاه دارید . کتابها را بطور عمودی در کتابخانه قرار دهید و عناوین و اسامی و شکل ظاهری کتاب برای کودک قابل تمایز باشد .

قسمت فوقانی کتابخانه های استاندارد دارای پیچ و بست مخصوص اتصال به دیوار می باشد تا چنانچه کودک به آن آویزان شد و طبقات را به شدت کشید یا احیانا از آن بالا رفت ، کتابخانه واژگون نشده و باعث وارد آوردن صدمات شدید به کودک دلبندمان نگردد . حتما در هنگام تهیه کتابخانه به این مورد توجه نمایید.
منبع : مادران امروز

دانلود کتاب

مطالب مشابه با این مطلب

  معرفی سریال های ساخت ایران ۲ و گلشیفته

  سریال پخش خانگی ساخت ایران فصل دوم     .خلاصه فصل دوم ساخت ایران : در ادامه فصل اول که غلام ( امین حیایی ) عاشق بازیگر نقش ژاکلین میشود فصل دو از این موضوع استارت میخورد ژاگلین کشته میشه و غلام که عاشق ژاکلین […]

  آیا می دانید لباس زیر باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

  ویژگیهای لباس زیر/ لباس زیر از جمله لباس‌هایی است که جهت استفاده روزانه جنس آن بسیار مهم است. برخی از پارچه‌ها برای پوست حساسیت ایجاد می‌کنند و عواقب جبران‌ناپذیری را در پی خواهند داشت. پارچه لباس زیر بسیار مهم است و باید در انتخاب […]

  نبایدهای ماشین لباسشویی

  ماشین لباسشویی/ چه چیزهایی را نباید در ماشین لباسشویی بیندازیم؟ آیا می دانید چه چیزهایی را نباید در ماشین لباسشویی انداخت؟ آیا می دانید انداختن بعضی از لباسها در ماشین لباسشویی باعث آسیب به آن ها می شود؟ آیا می دانید انداختن بعضی از […]

  بهترین رستوران‌های کیش

  همیشه این مطلب در بین محاوره‌های خیلی‌ها در جریان است که اگر بهترین شرایط هم از همه لحاظ موجود باشد و امکانات کامل باشد ولی غذا و خوراک مناسب موجود نباشد، قسمت عمده ای از شرایطی که یک حس خوش را رقم میزنند موجود نیست و رسیدگی به خورد و خوراک همواره حائز اهمیت بوده است.

  آزار و شکنجه روش معنوی فالون گونگ در چین

  آزار و شکنجه روش معنوی فالون گونگ در چین/ آزار و شکنجه روش معنوی فالون گونگ در چین/ روز بیستم ژوئیه سال ۱۹۹۹، یعنی درست هجده سال پیش، آزار و اذیت میلیون‌ها نفر از مردم بی‌گناه در چین که تمرین روش معنوی فالون گونگ […]

  همه چیز درباره رژلب و آرایش لبها

  همه چیز درباره رژلب و آرایش لبها/ همه چیز درباره رژلب و آرایش لبها/ ۱-اگر لبهای برجسته و پر ندارید، از رنگهای خیلی روشن استفاده کنید تا لبهای شما پر و برجسته نشان دهد. ۲-برای جلوگیری از اینکه رژ لبتان روی دندانهایتان مالیده شود. […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.

دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد