خرید اینترنتی کتاب

جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

فرادرس!مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی
تبلیغات!


آموزش


کتاب صوتی دختری در قطار با صدای ستاره اسکندری


کتاب صوتی دختری در قطار پرفروش ترین رمان سال ۲۰۱۵ که توانست رکورد فروش هری پاتر را بشکند.

وایبر زیر ذره بین

وایبر زیر ذره بین
2.33 (46.67%) 3 votes

529 views

بازدید


وایبر زیر ذره بین

 در مورد وایبر موارد زیر قابل طرح است و اینها قابلیتهای این نرم افزار بوده .

۱- نرم افزاری جذاب برای مطالب کوتاه: نرم افزاری است جالب و جذاب ولی در عین حال بسیار چیپ و سبک. در وایبر نمی توان حرفهای جدی زد. اگر هم زده شود خوانده نمی شود. دلیل این امر در این است که فردی که به وایبر می آید حوصله خواندن متون طولانی را ندارد.فرد بعد از خستگی روزانه به دنبال این است که یک پیام کوتاه جوک و یا یک فیلم کوتاه یا یک عکس را ببیند و به پیامهای غیر از این توجهی نخواهد داشت. از آنجا که پیامهای جدی معمولا نمی توانند کوتاه باشند در این نرم افزار جایی ندارند. بنابراین اگر کاربرد دیگری از این نرم افزا مد نظر شماست از آن بگذرید.

۲- نرم افزاری بسیار اقتصادی و راحت : این نرم افزار به راحتی اجازه می دهد تا ارتباطات نسل سوم صوت و تصویر به راحتی و با کمترین هزینه منتقل شده و به همراه هم نوعان خود انقلابی در ارتباطات می باشند. این قابلیت مخابرات ایران را نگران از دست رفتن درآمدهای خود کرده است. این نرم افزار در این قابلیت بسیار به نفع مصرف کنندگان است.

۳-  چک سفیدی که وایبر می دهید /نقض قوانین حریم خصوصی اروپا : وایبر در هنگام نصب طی یک قراردادی از شما می خواهد زیر یک برگه سفید را امضاء کنید . نصب کنندگان ایرانی هم عادت کرده اند زیر هر چیزی مورد قبول است را تیک بزنند. طی این تایید وایبر تقریبا هر کاری دلش بخواهد با نرم افزارها و اطلاعات شما می کند.

این نرم افزا به شدت حریم خصوصی  مورد تایید اتحادیه اروپا را نقض می کند   ( برای اطلاعات بیشتر به این آدرس بروید http://www.zeit.de/2012/09/Telefonsoftware-Viber/komplettansicht   ).

نرم‌افزار وایبر همه اطلاعات موجود در دفتر تلفن را استخراج می‌کند. و بر روی سرورهای وایبر قرار می‌دهد برای نمونه وایبر هنگام نصب درخواست می‌کند که به نرم‌افزار توانایی‌های گسترده شامل تغییر پرونده‌های روی دستگاه داده شود. آنچه موجب افزایش بدگمانی به این نرم‌افزار شده‌است، این است که سازنده نرم‌افزار چندین سال در ارتش اسرائیل خدمت کرده‌ است به علاوه مالک شرکت از افشاکردن منابع مالی شرکت و روش درآمدزایی آن امتناع کرده بود .

۴ –   قابلیت خطرناک برای انسانهای مهم یا در آینده مهم :   وایبر از نظر اطلاعاتی می تواند و این قابلیت را دارد که برای دو دسته از افراد خطرناک باشد

الف ) افرادی که الان در کشورشان کاره ای هستند و اطلاعات حساسی دارند یا لااقل شخصیت و یا مدیریت خاص سیاسی یا اقتصادی دارند.استفاده محتمل از ایشان تا حدی قابل درک است و مشخص است و نیازی به توضیح نیست.این افراد می توانند تاجران موفق هم باشند.

ب) افرادی که در آینده می خواهند مهم باشند. برای این افراد شاید در حال حاضر که جوان یا کودکی هستند عیبی نباشد .ولی این اطلاعات در وایبر ثبت می شود. وایبر این قابلیت را دارد که بعدها که فرد کسی شد و سری در سرها درآورد از آن سوء استفاده کرده و فرد را تحت فشار بگذارند. سایت معادله معتقد است این اطلاعات می تواند درآینده سیاستمداران و مدیران کشور و تاجران موفق را وام دار و دهان بسته کشورهای دیگر کند.پس حواستان جمع باشد که چه در وایبر می نویسید یا می بینید. چون ثبت می شود.

۴- احتمال فروش اطلاعات شما حتی به دولت ایران : وایبر یک شرکت خصوصی است و بنابراین به دنبال پول است . اطلاعات تجمیع شده شما می تواند به هر درخواست کننده ای فروخته شود. از جمله دولت ایران ، دولت اسرائیل ، دولت آمریکا یا هر کس دیگری. به شرط اینکه مهم باشید و یا در آینده مه شوید و اطلاعات شما به درد بخور باشد.

۵- نرم افزاری برای تحلیل رفتار اجتماعی و مصرفی :  استفاده دیگری که وایبر از خدمت قابل تقدیر و جذابی که به شما می دهد این است که این نرم افزار می تواند تحلیل مناسبی از رفتارهای اجتماعی مردم یک شهر ، مذهب ، کشور داشته باشد. بنا بر عقیده سایت معادله ،رفتار اجتماعی می تواند واکنش به یک استیضاح ، نظرات در مورد یک سیاستمدار، نظرات راجع به یک برند تولید و نحوه سیر تطوری فرهنگ گروهی از افراد باشد. احتمالا این اطلاعات توسط وایبر  به نیازمندان از جمله تاجران ، تولید کنندگان جهانی و سیاستمداران فروخته خواهند شد.

۶ – مشکل ساختن برای حکومتها و تاجران اقتصادی و شرکتهای بزرگ : وایبر می تواند پیامی را که می خواهد به راحتی در جهان منتشر کند. از این راه می توان برای یک حکومت ، یک شرکت تولیدی دردسر ساخته و از این راه می توان با گرفتن پول از رقبا چنین خدماتی را برای شرکتها و کشورها صورت داد. در زمانهای مناسب مانند جنگ و انتخابات می توان دل گروهی از مردم را خالی کرد و به گروهی دیگر اعتماد به نفس داد. در یک رویداد ورزشی می توان جهت دهی مناسب کرده و یا  موجب ورشکستگی یک شرکت تولید و تجاری شد. با این نرم افزار می توان برند سازی نمود.

۶- مالکیت وایبر قبرسی، فعال در بلاروس  ولی به عده ای اسرائیلی بر می گردد. با اینکه وایبر مدیا شرکتی در لاس‌وگاس می‌باشد که در قبرس به ثبت رسیده‌است  ( به اینجا نگاه کنید  http://viber.com/dmca  ) اما باید دانست که مراکز توسعه آن در بلاروس و اسرائیل قرار دارند. این شرکت را تلمن مارکو و ایگور مگزینیک، که دوستان یکدیگر در هنگام کار در نیروهای دفاعی اسرائیل بوده‌اند تاسیس کردند ( به این آدرس بروید  http://www.businessweek.com/articles/2012-08-23/the-skype-killers-of-belarus  )  این شرکت در اسرائیل اداره می‌شود، و البته بسیاری از تولید و توسعه آن به‌خاطر کمتربودن هزینهٔ نیروی کار در بلاروس، در این کشور انجام شده‌است .

منبع : معادله

دانلود کتابمطالب مشابه با این مطلب

  نگاهی به فناوری جدیدترین ترن‌های جهان

  نگاهی به فناوری جدیدترین ترن‌های جهان/ امروزه صنعت حمل و نقل ریلی صنعتی توسعه یافته است و خطوط راه آهن به درجه ای از نوآوری رسیده که برای بسیاری از مردم ناشناخته مانده است. خطوط آهن به نوآورانی که قصد انجام مدیریت کامپیوتری در […]

  آیا هارپ سلاح جدید آمریکا در جنگ های آینده است

  آیا هارپ سلاح جدید آمریکا در جنگ های آینده است/ از هارپ (HAARP) چه می دانیم؟ آیا این تکنولوژی مخوف واقعیت دارد؟ دستکاری در آب و هوا تا چه میزان ممکن است؟ آیا هارپ سلاح جدید آمریکا در جنگ های غافلگیرانه آتی است؟ برای […]

  مراقب باشید گوشی تان سرما نخورد !

  مراقب باشید گوشی تان سرما نخورد !/ برخی افراد از این موضوع که تلفن‌های همراهشان هنگام قرار گرفتن در برابر هوای سرد دچار مشکل شود، ابراز نگرانی می‌کنند. البته باید توجه داشت که دما برروی عملکرد باتری گوشی‌ها بی‌تاثیر نیست… شایعاتی وجود دارد مبنی […]

  فلزیاب

  فلزیاب وسیله‌ای است که برای پیدا کردن اجسام فلزی مخفی و یا گم شده درون زمین، دیوار یا اجسام دیگر به کار گرفته می‌شود. فلزیاب یک میدان مغناسیطی در اطراف دیسک جستجوگر خود ایجاد میکند.و به محض قرار گرفتن جسم فلزی در محدوده میدان […]

  بازی در محیط تلگرام

  در به‌روزرسانی جدیدی که از تلگرام منتشر شده است شما می‌توانید در محیط تلگرام، بازی‌های جذابی را تجربه کنید. می‌توانید این بازی‌ها را تنهایی بازی کنید یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و به صورت گروهی رکوردهای جدید ثبت کنید. در این ترفند […]

  اگر به سلامتی خود علاقمند هستید از این گوشیها استفاده نکنید

  در مورد زیان‌های فیزیکی که استفاده از گوشی‌های موبایل به همراه دارند، مطالب پراکنده‌ای این سو و آن سو خوانده‌ایم، اگر بی‌خوابی، آسیب به سیستم عضلانی و اسکلتی و چاقی که استفاده طولانی از آنها در پی دارند را به کناری بنهیم، باید بگوییم […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.

دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد