رایابوک
تبلیغاتجستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلانوار


بهترین راه برای درمان افسردگی، خودشناسی و عشق‌ورزیدن به خود است. کتاب صوتی "غلبه بر افسردگی" راهنمایی بسیار سودمند برای درمان افسردگی است.
کتاب صوتی "غلبه بر افسردگی" اثر " سیما هینگورانی " را از نوار دانلود کنید و گوش دهید.
همین حالا کتاب صوتی "غلبه بر افسردگی" را از کلید زیر دانلود کنید.

دانلود کتاب از اینجا


پرورش کودک دوزبانه

پرورش کودک دوزبانه
امتیاز به این مطلب!

199 views

بازدید


پرورش کودک دوزبانه

پرورش کودک دوزبانه/

حتما شما نیز برایتان پیش آمده زمانی که برای تهیه کتاب به کتابفروشی می روید یا به دنبال تهیه کتابهای اوریجینال در اینترنت و رسانه های داخلی و خارجی و سایتهای اینترنتی هستید آنچنان گیج گردید که دست از خرید برداشته و ترجیح دهید ابتدا با مشاور و یا کارشناس ، درباره آنچه به دنبال آن هستید صحبت کنید و سپس راه خرید را دوباره از سر گیرید .

یا شاید پس از تهیه کتابها با انبوهی برنامه روبرو شوید و ندانید باید از کجا شروع کنید . چگونه باید کتاب را بخوانم ؟ چه زمانی برای خواندن کتاب مناسب تر است ؟ چرا باید کتاب بخوانم ؟ خواندن کتاب آنهم برای یک جنین جه تاثیری بر او  دارد ؟ بهتر است زمان خواندن کتاب کجا بنشینیم ؟ چطور کتابی بخوانم ؟ کیفیت چاپ کتاب برای هر سن متفاوت است یا نه ؟ سطوح کتاب را واقعا مبتنی بر سن کودک انتخاب کنم یا فقط عددی ساختگی است ؟ و ……هزاران پرسش دیگر که امیدوارم بعد از خواندن این مقاله به پاسخش دست یابید یا برایمان بنویسید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم.

ما با ادعای پرورش کودک دوزبانه تنها به دنبال رشد زبانی کودکان نیستیم ، بلکه به دنبال فراهم آوردن لحظاتی خوش برای شما هستیم که در کنار کودک خود به منتهای ارتباط کلامی ، رشد گفتار ، پرورش مهارتهای زبانی و پیوند عمیق عاطفی بین کودک و والدین ، دست یابیم.
پرورش کودک دوزبانه
همانطور که می دانید سایت و محصولات ما بر اساس  ” روش مونستوری ”  گزینش و انتخاب می شود و همواره سعی کرده ایم تک تک محصولات خود را منطبق بر اصول این روش تربیتی آموزشی مشخص کرده و راه های برخورد با هر برنامه را بر همین اساس پایه ریزی نماییم.

در همین خصوص بهتر دیدیم سوالات مختلف را بر همین اساس پاسخ دهیم و با مقدمه ای که در اختیار شما قرار میگیرد ، امیدواریم بتوانیم منتهای آنچه در هدف داریم را برایتنان بازگو سازیم.
پرورش کودک دوزبانه
اصول ابتدایی کتابخانه کودک :

اینکه چرا درباره نوع خاصی از کتابخانه صحبت میکنیم و این چه ارتباطی به خواندن کتاب دارد مساله ای بسیار دقیق و  شدیدا عمیق است . رنگ ، جنس و مکان قرارگیری کتابخانه برای کودک بسیار حائز اهمیت است. ما در سایت و روش خاص خود کودک را همچون انسانی بزرگ و دارای مقام والای انسانی و حتی بالاتر می دانیم  و هرآنچه بتوانیم برای رفاه احساسات وی انجام می دهیم. کودک از ارتباط قوی حسی برخوردار است. وی خوب میبیند ، می شنود ، حس می کرده و لمس می نماید . شاید برای شما بزرگسالان و والدین عزیز هم پیش آمده باشد که با تهیه کتابی که حتی مدتها دنبال آن بودید ، به حدی از دیدن صفحات آن نا خشنود شده باشید که هرگز برای خواندن به سراغش نروید.

حتما پیش آمده زمانی که جای خاصی از منزل را برای نگهداری کتابهای خود بعنوان ” کتابخانه ” در نظر میگیرید ، شوق و علاقه شما برای نشستن و چند ساعتی را مهمان یار همیشگی خود  ، کتاب بودن ، بیشتر شده باشد .

کودکان نیز همینگونه اند. آنان از دست کشیدن به کتابخانه خود ، دیدن رنگ و جنس آن و شکل ظاهری کتابخانه شان به وجد می آیند . یک کتابخانه خوب در یک مکان خوب ( درباره این موضوع نیز سخن خواهیم گفت ) ، باعث می شود کودک احساس آرامش بیشتری نماید و با حس استقلال طلبی بیشتری زمانی را تنها به ورق زدن کتابی سپری کند .
پرورش کودک دوزبانه
کتابخانه کودک می بایست :

دارای شکل ظاهری استاندارد و محکم باشد ترجیحا مربع یا مستطیل شکل . از تهیه کتابخانه هایی با شکل های کارتونی و ماشین و اسباب بازی به شدت پرهیز کنید. زیرا زمان دیدن آن کودک بیشتر به بازی و شیطنت ترغیب می شود تا خواندن و در دست گرفتن کتاب .

رنگ آن ملایم و جنس آن ترجیحا از چوب با MDF باشد. حتی المقدور از رنگهای کرمی ، قهوه ای بسیار روشن ، سفید استفاده کنید. شاید برایتان خوشایند باشد که کتابخانه دختر کوچولوی شما صورتی رنگ بوده یا برای پسرکتان رنگ ابی را انتخاب کنید ، اما چشم کودک درباره آنچه انتخاب می کند تصمیم می گیرد و دیدن کتابخانه ای به رنگ طبیعی و ملایم هم همخوانی همیشگی و جاودانی با اتاق کودک دارد و هم در آینده نیز می تواند بعنوان کتابخانه دائمی دختر یا پسر نوجوان و جوان شما مورد استفاده قرار گیرد .

دارای طبقات یکسان و ردیف های محدود باشد و اندازه طولی آن با قامت و قد کودک شما متناسب باشد. چنین کتابخانه ای امکان آن را برای کودک فراهم می سازد تا بدون نیاز به هربار صدا کردن شما ، خود بطور مستقل کتاب مورد نظر خود را انتخاب کرده و مطالعه کند. کتابهای سنگین و غیر قابل استفاده در سن کنونی کودکتان را ، در طبقه های بالاتر نگاه دارید . کتابها را بطور عمودی در کتابخانه قرار دهید و عناوین و اسامی و شکل ظاهری کتاب برای کودک قابل تمایز باشد .

قسمت فوقانی کتابخانه های استاندارد دارای پیچ و بست مخصوص اتصال به دیوار می باشد تا چنانچه کودک به آن آویزان شد و طبقات را به شدت کشید یا احیانا از آن بالا رفت ، کتابخانه واژگون نشده و باعث وارد آوردن صدمات شدید به کودک دلبندمان نگردد . حتما در هنگام تهیه کتابخانه به این مورد توجه نمایید.
منبع : مادران امروز

دانلود کتاب

مطالب مشابه با این مطلب

  آزار و شکنجه روش معنوی فالون گونگ در چین

  آزار و شکنجه روش معنوی فالون گونگ در چین/ آزار و شکنجه روش معنوی فالون گونگ در چین/ روز بیستم ژوئیه سال ۱۹۹۹، یعنی درست هجده سال پیش، آزار و اذیت میلیون‌ها نفر از مردم بی‌گناه در چین که تمرین روش معنوی فالون گونگ […]

  همه چیز درباره رژلب و آرایش لبها

  همه چیز درباره رژلب و آرایش لبها/ همه چیز درباره رژلب و آرایش لبها/ ۱-اگر لبهای برجسته و پر ندارید، از رنگهای خیلی روشن استفاده کنید تا لبهای شما پر و برجسته نشان دهد. ۲-برای جلوگیری از اینکه رژ لبتان روی دندانهایتان مالیده شود. […]

  سبک متفاوت زنانه در مراسم جشن

  سبک متفاوت زنانه در مراسم جشن/ سبک متفاوت زنانه در مراسم جشن/ فرقی نمی‌کند به یک مهمانی کاملا رسمی مثل عروسی دعوت شده باشید یا یک مهمانی کوچک و ساده، همیشه اولین دغدغه همه ما انتخاب لباس مجلسی درست برای هر مراسم است. انتخاب […]

  اگر می خواهید زیباتر شوید بخوانید

  اگر می خواهید زیباتر شوید بخوانید/ اگر می خواهید زیباتر شوید بخوانید/ ۱ – آب نوشیدن آب یکی از بهترین روش‌هایی است که برای سرحال و شاداب نگه داشتن پوست‌تان می‌توانید از آن استفاده کنید. آب پوست شما را مرطوب نگه داشته و از […]

  عوارض کاشت ناخن

  عوارض کاشت ناخن/ عوارض کاشت ناخن/ شاید داشتن ناخن‌های زیبا، مقاوم و خوش فرم از آرزوهای هر خانمی باشد. آرزویی که برخی را ترغیب می‌کند با دادن مبلغی که به ظاهر ناچیز به آرایشگاه‌ها دست به کاشت ناخن بزنند.

  ترک سیگار با گیاهان دارویی

  ترک سیگار با گیاهان دارویی/ ترک سیگار با گیاهان دارویی/ سیگار کشیدن عادت مضری است که سلامتی را به خطر می‌اندازد. در واقع اعتیاد به سیگار، یکی از دلایل قابل پیشگیری مرگ و میر در ایالات متحد است. بنا به نظر انجمن ریه آمریکا، […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.

دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد