رایابوکتبلیغات


جستجو در تک بوک با گوگل!

تابعيت پايگاه تك بوك از قوانين جمهوري اسلامي ايران

تبلیغات کاپریلانوار


چگونه در زندگی افراد موردعلاقه خود را تحت تأثیر قرار دهیم؟
کتاب صوتی "چگونه هر کسی را دوست خود کنیم؟" اثر "دیل کارنگی" را از نوار دانلود کنید و گوش دهید.
همین حالا کتاب صوتی "چگونه هر کسی را دوست خود کنیم؟" را از کلید زیر دانلود کنید.

دانلود کتاب از اینجا


پرورش کودک دوزبانه

پرورش کودک دوزبانه
امتیاز به این مطلب!

149 views

بازدید


پرورش کودک دوزبانه

پرورش کودک دوزبانه/

حتما شما نیز برایتان پیش آمده زمانی که برای تهیه کتاب به کتابفروشی می روید یا به دنبال تهیه کتابهای اوریجینال در اینترنت و رسانه های داخلی و خارجی و سایتهای اینترنتی هستید آنچنان گیج گردید که دست از خرید برداشته و ترجیح دهید ابتدا با مشاور و یا کارشناس ، درباره آنچه به دنبال آن هستید صحبت کنید و سپس راه خرید را دوباره از سر گیرید .

یا شاید پس از تهیه کتابها با انبوهی برنامه روبرو شوید و ندانید باید از کجا شروع کنید . چگونه باید کتاب را بخوانم ؟ چه زمانی برای خواندن کتاب مناسب تر است ؟ چرا باید کتاب بخوانم ؟ خواندن کتاب آنهم برای یک جنین جه تاثیری بر او  دارد ؟ بهتر است زمان خواندن کتاب کجا بنشینیم ؟ چطور کتابی بخوانم ؟ کیفیت چاپ کتاب برای هر سن متفاوت است یا نه ؟ سطوح کتاب را واقعا مبتنی بر سن کودک انتخاب کنم یا فقط عددی ساختگی است ؟ و ……هزاران پرسش دیگر که امیدوارم بعد از خواندن این مقاله به پاسخش دست یابید یا برایمان بنویسید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم.

ما با ادعای پرورش کودک دوزبانه تنها به دنبال رشد زبانی کودکان نیستیم ، بلکه به دنبال فراهم آوردن لحظاتی خوش برای شما هستیم که در کنار کودک خود به منتهای ارتباط کلامی ، رشد گفتار ، پرورش مهارتهای زبانی و پیوند عمیق عاطفی بین کودک و والدین ، دست یابیم.
پرورش کودک دوزبانه
همانطور که می دانید سایت و محصولات ما بر اساس  ” روش مونستوری ”  گزینش و انتخاب می شود و همواره سعی کرده ایم تک تک محصولات خود را منطبق بر اصول این روش تربیتی آموزشی مشخص کرده و راه های برخورد با هر برنامه را بر همین اساس پایه ریزی نماییم.

در همین خصوص بهتر دیدیم سوالات مختلف را بر همین اساس پاسخ دهیم و با مقدمه ای که در اختیار شما قرار میگیرد ، امیدواریم بتوانیم منتهای آنچه در هدف داریم را برایتنان بازگو سازیم.
پرورش کودک دوزبانه
اصول ابتدایی کتابخانه کودک :

اینکه چرا درباره نوع خاصی از کتابخانه صحبت میکنیم و این چه ارتباطی به خواندن کتاب دارد مساله ای بسیار دقیق و  شدیدا عمیق است . رنگ ، جنس و مکان قرارگیری کتابخانه برای کودک بسیار حائز اهمیت است. ما در سایت و روش خاص خود کودک را همچون انسانی بزرگ و دارای مقام والای انسانی و حتی بالاتر می دانیم  و هرآنچه بتوانیم برای رفاه احساسات وی انجام می دهیم. کودک از ارتباط قوی حسی برخوردار است. وی خوب میبیند ، می شنود ، حس می کرده و لمس می نماید . شاید برای شما بزرگسالان و والدین عزیز هم پیش آمده باشد که با تهیه کتابی که حتی مدتها دنبال آن بودید ، به حدی از دیدن صفحات آن نا خشنود شده باشید که هرگز برای خواندن به سراغش نروید.

حتما پیش آمده زمانی که جای خاصی از منزل را برای نگهداری کتابهای خود بعنوان ” کتابخانه ” در نظر میگیرید ، شوق و علاقه شما برای نشستن و چند ساعتی را مهمان یار همیشگی خود  ، کتاب بودن ، بیشتر شده باشد .

کودکان نیز همینگونه اند. آنان از دست کشیدن به کتابخانه خود ، دیدن رنگ و جنس آن و شکل ظاهری کتابخانه شان به وجد می آیند . یک کتابخانه خوب در یک مکان خوب ( درباره این موضوع نیز سخن خواهیم گفت ) ، باعث می شود کودک احساس آرامش بیشتری نماید و با حس استقلال طلبی بیشتری زمانی را تنها به ورق زدن کتابی سپری کند .
پرورش کودک دوزبانه
کتابخانه کودک می بایست :

دارای شکل ظاهری استاندارد و محکم باشد ترجیحا مربع یا مستطیل شکل . از تهیه کتابخانه هایی با شکل های کارتونی و ماشین و اسباب بازی به شدت پرهیز کنید. زیرا زمان دیدن آن کودک بیشتر به بازی و شیطنت ترغیب می شود تا خواندن و در دست گرفتن کتاب .

رنگ آن ملایم و جنس آن ترجیحا از چوب با MDF باشد. حتی المقدور از رنگهای کرمی ، قهوه ای بسیار روشن ، سفید استفاده کنید. شاید برایتان خوشایند باشد که کتابخانه دختر کوچولوی شما صورتی رنگ بوده یا برای پسرکتان رنگ ابی را انتخاب کنید ، اما چشم کودک درباره آنچه انتخاب می کند تصمیم می گیرد و دیدن کتابخانه ای به رنگ طبیعی و ملایم هم همخوانی همیشگی و جاودانی با اتاق کودک دارد و هم در آینده نیز می تواند بعنوان کتابخانه دائمی دختر یا پسر نوجوان و جوان شما مورد استفاده قرار گیرد .

دارای طبقات یکسان و ردیف های محدود باشد و اندازه طولی آن با قامت و قد کودک شما متناسب باشد. چنین کتابخانه ای امکان آن را برای کودک فراهم می سازد تا بدون نیاز به هربار صدا کردن شما ، خود بطور مستقل کتاب مورد نظر خود را انتخاب کرده و مطالعه کند. کتابهای سنگین و غیر قابل استفاده در سن کنونی کودکتان را ، در طبقه های بالاتر نگاه دارید . کتابها را بطور عمودی در کتابخانه قرار دهید و عناوین و اسامی و شکل ظاهری کتاب برای کودک قابل تمایز باشد .

قسمت فوقانی کتابخانه های استاندارد دارای پیچ و بست مخصوص اتصال به دیوار می باشد تا چنانچه کودک به آن آویزان شد و طبقات را به شدت کشید یا احیانا از آن بالا رفت ، کتابخانه واژگون نشده و باعث وارد آوردن صدمات شدید به کودک دلبندمان نگردد . حتما در هنگام تهیه کتابخانه به این مورد توجه نمایید.
منبع : مادران امروز

دانلود کتاب

مطالب مشابه با این مطلب

  ترک سیگار با گیاهان دارویی

  ترک سیگار با گیاهان دارویی/ ترک سیگار با گیاهان دارویی/ سیگار کشیدن عادت مضری است که سلامتی را به خطر می‌اندازد. در واقع اعتیاد به سیگار، یکی از دلایل قابل پیشگیری مرگ و میر در ایالات متحد است. بنا به نظر انجمن ریه آمریکا، […]

  چالش خطرناک نهنگ آبی

  چالش خطرناک نهنگ آبی/ چالش خطرناک نهنگ آبی/ خودکشی نهنگ ها و دولفین ها پدیده ای است عجیب که هنوز دانشمندان پاسخ علمی آن را نیافته اند،پدیده ای که عمدتاً بصورت دسته جمعی و در سواحل دورافتاده اتفاق می افتد و اولین مورد ثبت […]

  روش تمیز کردن کف اتو

  روش تمیز کردن کف اتو/ روش تمیز کردن کف اتو/ چند راه برای تمیز کردن کف اتو اگر روی کف اتو، لکه های سوختگی ایجاد شده، کافی است تکه ای پارچه را به محلول آب گرم و مواد شوینده یا الکل صنعتی آغشته کنید […]

  موقع انتخاب یک کراوات مناسب به یاد داشته باشید

  موقع انتخاب یک کراوات مناسب به یاد داشته باشید/ موقع انتخاب یک کراوات مناسب به یاد داشته باشید/ کراوات یا پاپیون از ملزومات لباس دامادی به شمار می روند اما معمولا کروات رسمی تر بوده و با اکثر تیپ ها و اندام ها سازگاری […]

  چگونه از شر مورچه ها رها شویم؟

  چگونه از شر مورچه ها رها شویم؟ چگونه از شر مورچه ها رها شویم؟ به محض این‌که کمی هوا گرم می‌شود سر و کله مورچه در خانه بخصوص آشپزخانه پیدا می‌شود. مورچه این حشره زحمتکش و دانه‌کش تا وقتی که تشکیل جمعیت نداده آزار […]

  ۳۵ موضوعی که در پیری به آن غبطه خواهید خورد

  ۳۵ موضوعی که در پیری به آن غبطه خواهید خورد/ ۳۵ موضوعی که در پیری به آن غبطه خواهید خورد/ یک ضرب المثل قدیمی هست که می‌‌گوید جوانی را جوان‌ها به هدر می‌‌دهند. شاید اگر بدانید پیرها به چه چیزهایی غبطه می‌‌خورند بتوانید بهتر […]
هو الکاتب


پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
كتابخانه رايگان تك كتاب
دانلود كتاب هنر نيست ، خواندن كتاب هنر است.

دانلود کتاب , دانلود کتاب اندروید , کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب


تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید نقشه سایت

تمامی حقوق برای سایت تک بوک محفوظ میباشد